Advertisement

Artykuły do tagu: Zmiana

IMGW ostrzega: po zmianie czasu może być więcej wypadków na drogach
Bądźmy ostrożni, bo badania wykazały, że krótko po zmianie czasu zimowego na letni - czeka to nas w nocy z soboty na niedzielę - dochodzi do większej liczby wypadków drogowych oraz w miejscach pracy, a wypadki te są zwykle tragiczniejsze w skutkach – przekazał w piątek Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Stało się! Ważna zmiana w Piotrcovii
Krzysztof Przybylski nie jest już trenerem piłkarek ręcznych Piotrcovii. Od 23 marca zarząd klubu powierzył funkcję trenera Agacie Cecotce (z domu Wypych).
Zmiana na stanowisku kierownika MOPS
Nowym kierownikiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolborzu została Marzena Kusideł. Powołanie wręczył jej Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza.
Bardzo ważne informacje dla podatników w Piotrkowie
1 stycznia 2023 roku zmieniły się numery rachunków bankowych piotrkowskiego magistratu. Oznacza to, że z początkiem nowego roku wszelkie opłaty i podatki lokalne należy wpłacać na nowe numery kont.
Płacisz podatki w Piotrkowie? Sprawdź!
Od 1 stycznia 2023 r. zmienią się numery rachunków bankowych piotrkowskiego magistratu. Oznacza to, że z początkiem nowego roku wszelkie opłaty i podatki lokalne trzeba będzie wpłacać na nowe numery kont.
Dlaczego w mieście jest aż tak ciemno? ZDiUM odpowiada
- Godzina 17.30, a na ulicach miasta egipskie ciemności. Zmiana czasu jeszcze bardziej „polepszyła” sytuację - napisał jeden z mieszkańców Piotrkowa na naszej platformie kontaktowej, zamieszczając także parę zdjęć.
Czy warto tej nocy przestawić zegarki?
W ten weekend pośpimy godzinę dłużej. Przed nami zmiana czasu z letniego na zimowy. W nocy z soboty na niedzielę, wskazówki zegara przesuniemy z godz. 3.00 na godz. 2.00.
Piotrkowska łącznica na A1 zamknięta
Przez dwa dni spore utrudnienia czekają kierowców przy węźle Piotrków Trybunalski Zachód. Zamknięta została łącznica węzła dla kierunku Łódź - Warszawa.
Utrudnienia na głównej ulicy miasta
Rusza budowa drugiego ronda w Wolborzu. Prace budowlane napotkacie w obrębie skrzyżowania ulic: Modrzewskiego, Świętokrzyskiej i Placu Jagiełły.
Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w okolicach cmentarzy
Zmiana organizacji ruchu zaskoczyła wielu kierowców, którzy przyjechali w sobotę w okolice cmentarzy przyległych do ulic Spacerowej i Partyzantów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat