TERAZ 4°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Uwaga kierowcy! Trwała zmiana w organizacji ruchu na ul. Broniewskiego i Krasickiego w Piotrkowie

UM Piotrków Trybunalski
UM Piotrków Trybunalski śr., 28 maja 2025 16:47

Od czwartku, 29 maja 2025 r., nastąpi stała zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Broniewskiego i Krasickiego (osiedle Wyzwolenia). Od tego dnia ulica Broniewskiego będzie miała pierwszeństwo przejazdu.

Zdjęcie
Autor: UM Piotrków

Od 29 maja na skrzyżowaniu ulic Broniewskiego i Krasickiego kierowców będzie obowiązywać nowa organizacja ruchu. Zmieni się pierwszeństwo przejazdu, co usprawni poruszanie się po tych osiedlowych ulicach. 

Dotychczas, pierwszeństwo przejazdu mieli kierowcy jadący po łuku – z ul. Krasickiego do ul. Broniewskiego, co często powodowało niejasności i utrudnienia w ruchu. Zmiana została wprowadzona na stałe, zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców osiedla i kierowców korzystających z tego odcinka dróg. Nowe oznakowanie drogowe pojawi się na skrzyżowaniu w dniu wdrożenia zmiany – 29 maja.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 19

    reklama

    Dla Ciebie

    4°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio