Artykuły do tagu: Wolborska

Gabinet podologiczny Podomed Centrum Zdrowej Stopy świętuje zmianę lokalizacji
W sobotę (18.05.2024) oficjalnie został otwarty gabinet podologiczny PODOMED Centrum Zdrowej Stopy w zmienionej lokalizacji, oferując swoim pacjentom jeszcze lepsze warunki i wygodę. Nowy adres gabinetu to ulica Wolborska 7.
Utrudnienia na Wolborskiej. Ekipy łatają dziury
Zespoły drogowców pracują nad naprawą nawierzchni jezdni, które uległy uszkodzeniu wskutek intensywnie zmieniającej się zimowej aury. Urzędnicy podkreślali już wcześniej, że kilkukrotne ataki zimy nie wpłynęły dobrze na stan piotrkowskich ulic.
Jeżdżąc samochodem ulicami Piotrkowa Trybunalskiego, warto bacznie obserwować drogę. Topniejący śnieg odsłonił liczne dziury i wyrwy. Przybywa ich z dnia na dzień. - Niektóre z nich są ogromne. Uważajcie, by nie urwać koła - napisał do nas jeden z naszych czytelników.
Jak będzie wyglądać przebudowa Rakowskiej i Wolborskiej?
Szykuje się ogromna inwestycja drogowa w Piotrkowie. Chodzi o przebudowę ulic Wolborskiej i Rakowskiej. Trwają prace projektowe, a pierwsze roboty na drodze mają wystartować już w przyszłym roku.
Nowe rondo powstanie w Piotrkowie
Przy skrzyżowaniu ulic Wolborskiej i Rakowskiej wybudowane zostanie rondo. Będzie to jeden z elementów przebudowy obu dróg. Znany jest juz wykonawca inwestycji, choć roboty na ulicach zaczną się dopiero za jakiś czas.
Co z przebudową Rakowskiej i Wolborskiej?
Miasto szykuje się do wykonania bardzo dużej inwestycji drogowej. Chodzi o przebudowę ulic Wolborskiej i Rakowskiej. Nowe informacje w sprawie planowanej modernizacji na antenie Strefy FM przekazała Katarzyna Szokalska, dyrektor Biura Rozwoju Miasta i Inwestycji.
Co z drzewami na Wolborskiej i Rakowskiej?
Drzewa wzdłuż ulic Wolborskiej i Rakowskiej w Piotrkowie Trybunalskim zostały ponumerowane. Zwrócił na to uwagę jeden z naszych czytelników, który zastanawia się czy to oznacza, że mogą one zostać przeznaczone do wycinki.
Skończy się łatanie dziur?
To jeden z najważniejszych komunikacyjnych obszarów Piotrkowa Trybunalskiego. Codziennie jeżdżą tędy tysiące pojazdów osobowych i ciężarowych, których kierowcy chcą przedostać się np. z trasy S8 do centrum miasta, bądź w przeciwnym kierunku. Jednak stan nawierzchni jezdni na ulicach Rakowskiej i Wolborskiej pozostawia bardzo wiele do życzenia. To ma się zmienić. Piotrkowski Urząd Miasta wyłonił wykonawcę koncepcji projektowej remontu ulic. Projekt opracuje Biuro inżynierskie TRAKT z Dolnego Śląska.
Co z przebudową Wolborskiej i Rakowskiej?
Modernizacja ul. Wolborskiej i Rakowskiej to bardzo oczekiwane przez kierowców inwestycje. Na ich realizację miasto otrzymało ponad 28 milionów złotych z Polskiego Ładu. Urzędnicy już rozpoczęli pierwsze przygotowania.
Będzie remont Rakowskiej i Wolborskiej! [AKTUALIZACJA]
Pieniądze z drugiej puli Polskiego Ładu rozdane. Piotrków został uwzględniony na liście miast objętych dofinansowaniem. Miasto ma otrzymać pieniądze m.in. na modernizację ulic Wolborskiej oraz Rakowskiej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat