Artykuły do tagu: droga

Droga Aleksandrów-Rożenek już gotowa
Blisko 4,5 km drogi zyskało nową nawierzchnię dzięki modernizacji drogi Aleksandrów-Rożenek. Wykonanie inwestycji nie tylko poprawi komfort jazdy, ale przede wszystkim zwiększy bezpieczeństwo.
Rozpoczął się remont drogi na osiedlu Armii Krajowej
Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia ma się zakończyć remont drogi wewnętrznej na osiedlu Armii Krajowej, na odcinku od Powiatowego Urzędu Pracy do Przedszkola Samorządowego nr 7. Roboty już wystartowały.
O Gdyni na UJK w Piotrkowie
„Droga do MORZA” - wystawa o powstaniu portu w Gdyni i historii tego miasta stanęła na parkingu przed piotrkowską filią Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Prezentację będzie można oglądać do 12 grudnia.
Drogowi wandale niszczą miasto [WIDEO]
Niebezpieczna i nieodpowiedzialna jazda zakończona na znaku drogowym. Tak w skrócie można opisać wydarzenia z sobotniego (20.11.2021) wieczoru, jakie rozgrywały się w okolicach piotrkowskiej Krzywdy. Przedstawiciele miasta zapowiadają, że zareagują stanowczo, tak by sprawcy nie uniknęli kary.
Lis wbiegł na drogę. Renault wjechało w kapliczkę
Okres jesienny to czas, kiedy dzikie zwierzęta często pojawiają się przy drogach przecinających lasy i pola. Nietrudno zatem o wypadek z ich udziałem. Przekonała się o tym 41-latka, która aby uniknąć potrącenia lisa, zjechała na pobocze i uderzyła w kapliczkę. Kobieta trafiła do szpitala.
Krakowskie Przedmieście z nową nawierzchnią
Zakończyła się modernizacja jezdni na ul. Krakowskie Przedmieście. Nową nawierzchnię położono na odcinku od gazowni do granic miasta.
14.11.2021 08:42
Wybudują Nowy Świat
Choć za oknem w każdym momencie mogą się pojawić pierwsze w tym sezonie płatki śniegu, to w Piotrkowie rozpoczyna się kolejna inwestycja drogowa. Na osiedlu 800-lecia od podstaw wybudowana zostanie nowa droga – ulica Nowy Świat.
08.11.2021 07:25
Remontują ul. Reja
Trwają prace przy remoncie ul. Mikołaja Reja. Mieszkańcy z nowej nawierzchni będą mogli skorzystać jeszcze w tym tygodniu.
Wierzejska zamknięta dla ruchu
Zgodnie z zapowiedzią w środę (03.11.2021) zamknięta dla ruchu została ul. Wierzejska w Piotrkowie Trybunalskim, na odcinku od wiaduktu nad ul. Miast Partnerskich do drogi prowadzącej na kąpielisko "Słoneczko". Pierwszego dnia nie zaplanowano większych prac na samej jezdni, ale przejazd tym fragmentem jest zabroniony. Mimo to niektórzy kierowcy nie zważają na znaki zakazu wjazdu.
Droga w Longinówce oficjanie otwarta po kompleksowej przebudowie
Z wyremontowanej drogi kierowcy mogli korzystać już od kilku dni. Oficjalne otwarcie formalnie zakończyło inwestycję. Przebudowa drogi w Longinówce kosztowała ponad 2,6 mln złotych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat