Advertisement

Artykuły do tagu: droga

Samochód osobowy uderzył w słup energetyczny
Na ul. Roosevelta osobówka wjechała w słup energetyczny. W związku z powstałymi uszkodzeniami linii niskiego napięcia tymczasowo była zablokowana droga od ul. Żelaznej do ul. Granicznej. Obecnie w tym miejscu kierowcy przejadą już bez utrudnień.
15 godzin temu, 08:39
Będzie bezpieczniej
Poprawia się infrastruktura drogowa w gminie Aleksandrów. Gminny samorząd sukcesywnie modernizuje i remontuje kolejne odcinki, a obecnie trwa remont drogi Borowiec-Kotuszów.
25.09.2023 10:27
Wstęga przecięta
Była msza święta, kwiaty, podziękowania, a nawet przecięcie wstęgi. W niedzielę w Wilkoszewicach w gminie Gorzkowice uroczyście otwarto przebudową drogę w tej miejscowości.
25.09.2023 09:17
Już po remoncie
Nowa, gładka jezdnia, częściowo wymienione krawężniki i progi zwalniające. Tak wygląda teraz zmodernizowana ulica Północna w Woli Krzysztoporskiej. Inwestycja już się zakończyła.
Co się dzieje na Wojska Polskiego?
Trwa modernizacja ul. Wojska Polskiego ​na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej. Prace toczą się na kilku frontach. Po wymianie całej magistrali wodociągowej przyszedł czas na roboty drogowe.
Jaguar potrącił rowerzystę. Śmierć na drodze w powiecie piotrkowskim
W Paskrzynie w gminie Ręczno doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem rowerzysty. Zdarzenie miało miejsce na drodze pomiędzy Łęcznem a Ręcznem.
Uwaga! Zamykają drogę w Piotrkowie
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami w najbliższych tygodniach modernizację będzie przechodzić ulica Przedborska. Droga w poniedziałek ma zostać zamknięta dla ruchu.
Wyremontują 250 metrów drogi
Trwa przebudowa ulicy Partyzantów w Piotrkowie. Remont obejmuje odcinek o długości około 250 metrów, od ulicy Cmentarnej do Spacerowej. Poprawią się nie tylko warunki do jazdy, ale także komfort pieszych.
Piotrków. 691 kolizji i wypadków w ubiegłym roku
W ubiegłym roku w Piotrkowie Trybunalskim doszło do 691 kolizji i wypadków. Oznacza to, że na 1000 mieszkańców tego miasta przypadło 10,3 zdarzenia drogowego. Najczęstszą ich przyczyną było niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami. Piotrków Trybunalski – podobnie jak Zamość – zajął 59. miejsce w zestawieniu 84 miast.
Trzecia Droga chce powalczyć o dwa mandaty
Chcemy zdobyć dwa mandaty - zapowiedział podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Rynku Trybunalskim Dariusz Klimczak, poseł PSL i lider listy Trzeciej Drogi w okręgu nr 10, obejmującym m.in. Piotrków, Bełchatów, Radomsko oraz Tomaszów Mazowiecki.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat