Advertisement

Artykuły do tagu: szpital

Śledztwo w głośnej sprawie przeniesione do Piotrkowa
Zawiadomienie o przekroczeniu uprawnień przez policjantów w sprawie pani Joanny z Krakowa zostało przekazane do prokuratury w Piotrkowie Trybunalskim. Jak twierdzi kobieta, mundurowi podczas wizyty w szpitalu dokonali rewizji i przesłuchania. Funkcjonariusze kazali jej rozebrać się i robić przysiady.
Nowoczesne udogodnienia na piotrkowskiej kardiologii
Oddział Kardiologiczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie wzbogacił się o drugą salę intensywnego nadzoru kardiologicznego.
Rusztowania zniknęły sprzed poradni
Jak wygląda aktualny etap prac termomodernizacyjnych na terenie Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim po 7 miesiącach od rozpoczęcia inwestycji? (start 16 stycznia 2023). We wszystkich czterech budynkach, wykonano już kompleksowo 100% prac związanych z wymianą stolarki okiennej Sprawdziliśmy też remont którego z budynków jest najbliżej zakończenia.
Uwaga pacjenci! Jedna z usług szpitala chwilowo zawieszona
Ważne informacje dla pacjentów Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie. W najbliższych dniach nieczynny będzie tamtejszy punkt pobrań.
Awanturował się w sklepie. Okazało się, że okradł SOR
Podjęta przez opoczyńskich policjantów interwencja wobec agresywnego klienta w sklepie, zakończyła się odnalezieniem skradzionych przedmiotów ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Opocznie. Zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.
Co z neurologią w Piotrkowie?
Do naszej redakcji dotarły informacje, że w Piotrkowie może pojawić się problem z leczeniem neurologicznym. W Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Piotrkowie prawie wszyscy lekarze pracujący na oddziale neurologii złożyli wypowiedzenia. Co dalej?
Awaria w piotrkowskim szpitalu
W Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie doszło do awarii systemów informatycznych. Na razie nie jest znana przyczyna tej usterki.
Trwają prace remontowe szpitala przy Rakowskiej
Trwa kompleksowa termomodernizacja czterech budynków Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Mowa o budynku głównym szpitala, poradni oraz dwóch pawilonach z oddziałami szpitalnymi. Jaki jest aktualny postęp prac remontowych?
Młoda kobieta odpowie za usiłowanie zabójstwa
Radomszczańscy policjanci zatrzymali 27-letnią kobietę, która podczas awantury ugodziła nożem swojego partnera. 33-latek trafił do szpitala. Kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.
Niemowlę trafiło do szpitala ze śladami pobicia
Do szpitala im. Matki Polki w Łodzi trafiło w niedzielę (14.05.2023) 9-miesięczne niemowlę ze śladami pobicia. Dziecko pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego. Policjanci i prokuratura na tę chwilę nie udzielają informacji na ten temat.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat