Artykuły do tagu: szpital

Zaprezentowali
W Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie Trybunalskim już działa nowoczesny, w pełni cyfrowy aparat rentgenowski. Jego zakup, wraz z adaptacją pomieszczeń do przeprowadzania RTG, był możliwy dzięki uzyskaniu dużego dofinansowania.
Dzień otwarty porodówki w Piotrkowie
Z okazji "Dnia Matki" Oddział Położniczo-Ginekologicznego Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Tryb zorganizował "Dzień Otwarty Porodówki". Przyszli rodzice mogli zapoznać się m.in. z warunkami, jakie panują na oddziale czy dowiedzieć się o bezpiecznym porodzie bez bólu.
Porodówka organizuje dzień otwarty
Z okazji Dnia Matki Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika zaprasza na "Dzień Otwarty Porodówki". Oddział Położniczo-Ginekologiczny placówki będzie można odwiedzić w poniedziałek (27.05.2024) w godzinach 11.00 – 13.00.
Matek w Piotrkowie brak. Ile dzieci urodziło się w Piotrkowie w ostatnich latach?
26 maja obchodzimy święto mam, ale coraz mniej kobiet, także z naszego regionu, ma szanse je obchodzić. W Piotrkowie bowiem z roku na rok spada liczba urodzeń. A statystyki są naprawdę niepokojące.
Nie żyje kobieta, którą znaleziono nieprzytomną przy hali targowej
Zmarła kobieta, którą 8 maja świadek znalazł nieprzytomną w okolicach hali targowej w Piotrkowie Trybunalskim. Ten fakt potwierdzili przedstawiciele piotrkowskiego szpitala, w którym w ostatnich dniach kobieta przebywała.
Szpitalne gaśnice poszły w ruch - ćwiczenia przeciwpożarowe w Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika
W ramach corocznej, próbnej ewakuacji dzisiaj (02.05.2024) na terenie Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Tryb. odbyło się sprawdzenie organizacji i warunków ewakuacji na wypadek pożaru.
Nowy ambulans Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim może pochwalić się nowym ambulansem sanitarnym. Wyposażony w nowoczesny sprzęt Renault Master o pojemności 2.3 l zakupiony został dzięki środkom pozyskanym z Budżetu Obywatelskiego "Łódzkie na Plus". Karetka jeszcze dziś wyjedzie na ulice Piotrkowa.
Akcja krwiodawstwa przyciągnęła ponad 40 osób
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi we wtorek (23.04.2024) zorganizowali IV akcję krwiodawstwa. Zebrano ponad 14 litrów bezcennego leku.
Szpitalna Akcja Krwiodawstwa już 23 kwietnia
Po raz kolejny krwiodawcy będą mogli podzielić się bezcennym lekiem w szpitalnej akcji zbiórki krwi. W ubiegłym roku udało się zebrać ponad 22 litry, czy w tym roku będzie więcej chętnych?
Prokuratura bada okoliczności wypadku. Mężczyzna zmarł w szpitalu
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 29 marca na ulicy Słowackiego. Kierujący autobusem komunikacji miejskiej potrącił przechodzącego na pasach pieszego. Mężczyzna tego samego dnia zmarł w szpitalu. Kierowca nie usłyszał jeszcze zarzutów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat