Artykuły do tagu: Armii Krajowej

05.12.2023 09:10
Malowali pasy na śniegu
Padający śnieg, a także błoto pośniegowe nie są straszne piotrkowskim drogowcom, którzy malowali pasy przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z Al. Armii Krajowej właśnie w takich warunkach. Temat w swoich mediach społecznościowych poruszył radny Łukasz Janik.
Asfalt już jest, czekamy na oznakowanie
Drogowcy skończyli już układanie ostatnich warstw asfaltu oraz wymianę uszkodzonych krawężników w Al. Armii Krajowej. Droga została wyremontowana na odcinku od ronda Solidarności do ul. Wojska Polskiego.
Uwaga na zamknięcie Armii Krajowej!
W czwartek zamknięty zostanie fragment Al. Armii Krajowej w Piotrkowie. Chodzi o zachodnią nitkę, na części od ronda "Solidarności" do ul. Wojska Polskiego. Już dziś zamknięty został z kolei wjazd na skrzyżowanie z Al. Armii Krajowej od strony ul. Wojska Polskiego.
Powiększą strefę płatnego parkowania w Piotrkowie?
Wszystko wskazuje na to, że strefa płatnego parkowania w Piotrowie zostanie powiększona o kolejną ulicę. Decyzję w tej sprawie radni mają podjąć podczas środowej sesji Rady Miasta.
Uwaga! Kolejna modernizacja w centrum miasta
Kolejne roboty drogowe w Piotrkowie. Rozpoczęły się prace związane z wymianą nawierzchni w Al. Armii Krajowej, na odcinku od ronda Solidarności do ul. Wojska Polskiego. Wprowadzona została już tymczasowa organizacja ruchu.
Skrzyżowanie z problemami?
Trwają prace nad modernizacją ul. Wojska Polskiego, na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej. Obecnie zdarto tam nawierzchnię jezdni. Kierowcy, którzy poruszają się drogami w tej części miasta, muszą być wyczuleni na zmieniającą się tymczasową organizację ruchu.
Wypadek w Al. Armii Krajowej
Do groźnego wypadku doszło w poniedziałkowy poranek na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z Al. Armii Krajowej. Uważajcie na tworzące się w tym miejscu utrudnienia.
Samochód straży pożarnej zderzył się z volkswagenem
To już kolejne niebezpieczne zdarzenie drogowe, do jakiego doszło w piątek (01.07.2022) w naszym regionie. Tym razem w samym Piotrkowie Trybunalskim zderzyły się ze sobą strażacka toyota proace oraz volkswagen passat.
Rozpoczął się remont drogi na osiedlu Armii Krajowej
Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia ma się zakończyć remont drogi wewnętrznej na osiedlu Armii Krajowej, na odcinku od Powiatowego Urzędu Pracy do Przedszkola Samorządowego nr 7. Roboty już wystartowały.
Udogodnienia na osiedlu Armii Krajowej
Droga wewnętrzna od Przedszkola Samorządowego Nr 7 do Powiatowego Urzędu Pracy już niedługo będzie cieszyć swoich mieszkańców nową nawierzchnią. W ZDIUM ogłoszono przetarg na wykonanie modernizacji.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat