Advertisement

Artykuły do tagu: Słowackiego

W sobotę częściowo zamknięta będzie ulica Słowackiego
W związku z organizowanym w najbliższą sobotę piknikiem i koncertem "Pożegnanie lata z Radiem Strefa FM" będą utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego. Innymi trasami pojadą także "emzetki".
Staranował zaparkowane auto
Niebezpieczne zdarzenie drogowe miało miejsce w środowe popołudnie przy ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Doszło tam do zderzenia łącznie trzech pojazdów.
Jarmark Trybunalski już trwa [ZDJĘCIA]
Na ulicy Słowackiego, na wysokości parku św. Jana Pawła II, w sobotnie przedpołudnie rozpoczął się Jarmark Trybunalski. Przez najbliższe dwa dni będzie on towarzyszył imprezom Dni Piotrkowa.
Nie przepuścił pieszych na pasach... dwukrotnie
Piotrkowscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę renault, który na dwóch oznakowanych przejściach nie ustąpił pierwszeństwa pieszym. Za stworzenie zagrożenia oraz popełnione wykroczenie 43-latek otrzymał wysoki mandat i 10 punktów karnych.
Ulica Słowackiego z nowym oświetleniem
Nowe oświetlenie na ul. Słowackiego w Piotrkowie. Na odcinku od al. Armii Krajowej do przejazdu kolejowego, po południowej stronie ulicy, ustawiono 21 latarni z energooszczędnymi oprawami ledowymi.
Nowe oświetlenie na Słowackiego
21 nowych latarni pojawiło się na ul. Słowackiego w Piotrkowie. Energooszczędne ledowe oświetlenie budowane jest na odcinku, od al. Armii Krajowej do torów PKP.
Groźne zderzenie motoroweru z osobówką na Słowackiego. Kierowcą 16-latek
Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych na ulicy Słowackiego na wysokości ulicy Niecałej. Zderzyły się tam samochód osobowy i motorower.
Upamiętnili wybitnego piotrkowianina
W poniedziałek (29 listopada), czyli w piątą rocznicę śmierci Władysława Hartmana, przy ul Słowackiego 26 w Piotrkowie została odsłonięta tablica poświęcona jego pamięci. W uroczystości uczestniczyła delegacja piotrkowskiego I Liceum, którego był absolwentem, przedstawiciele miasta, członkowie Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego oraz rodzina upamiętnionego.
Potrącenia na Słowackiego i Wojska Polskiego [AKTUALIZACJA]
Na ul. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim doszło we wtorkowy (5.10.2021) poranek do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Pieszy został tam potrącony przez samochód osobowy. W tym samym czasie na ul. Wojska Polskiego również doszło do potrącenia, tym razem rowerzysty.
Kładka połączyła ulicę Słowackiego!
Powody do radości mają piotrkowianie mieszkający na samym końcu ul. Słowackiego. Przecinająca ulicę „gierkówka” dotychczas oddzielała ich od reszty miasta i aby się do niego dostać musieli korzystać z węzła „Piotrków Trybunalski Południe”. Od dziś, na razie pieszo, a wkrótce także rowerem będą mogli przedostać się na drugą stronę powstającej autostrady A1 przez oddaną właśnie do użytku kładkę.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat