Advertisement

Artykuły do tagu: Słowackiego

Groźne zderzenie BMW i fiata. Utrudnienia na Słowackiego (ZDJĘCIA)
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę po południu na rogu Słowackiego i Placu Tadeusza Kościuszki w Piotrkowie.
Kolizja osobówki z emzetką
Do kolizji samochodu osobowego z autobusem Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Piotrkowie doszło na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Sienkiewicza.
Wkrótce otworzą ważne ulice
Prace związane z modernizacją ulic Dmowskiego, Słowackiego, Belzackiej oraz Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim dobiegają końca. Od najbliższego poniedziałku (15.05) na tych drogach przywrócony zostanie ruch samochodowy. Do swoich dawnych tras powrócą także kursy autobusów MZK linii: 0, 1, 7, 8 i 10.
Nowy asfalt na dwóch ulicach Piotrkowa
Drogowcy kończą wylewanie ostatnich warstw asfaltu na ul. Słowackiego oraz Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim. Teraz prace przeniosą się na ul. Wojska Polskiego, gdzie na odcinku od ul. 800-lecia do ul. Kostromskiej ułożona zostanie ostatnia warstwa ścieralna.
Zamykają odcinek ulicy Słowackiego
W związku z realizacją kolejnego etapu modernizacji ul. Słowackiego, od dzisiaj na około miesiąc droga na odcinku od ul. Zamenhofa do pętli autobusowej zostanie wyłączona z ruchu. Zmieni się również trasa kursowania autobusów linii 0, 7, 8 i 10.
Remont kolejnej ważnej ulicy w Piotrkowie
Ulica Słowackiego w Piotrkowie, na odcinku od Jedności Narodowej do Zamenhofa, przejdzie modernizację. Plac budowy jest już w rękach wykonawcy. Drogowcy zaczęli od prac brukarskich. Po świętach Wielkanocnych ruszy wymiana jezdni.
23.02.2023 07:47
Gdzie jest kapliczka?
Od wielu lat przy skrzyżowaniu ulic Kostromskiej i Słowackiego w Piotrkowie stała kapliczka oraz metalowy krzyż. Jakiś czas temu kapliczka zniknęła. Został tylko metalowy krzyż. Niektórzy z mieszkańców pytają, co stało się z kapliczką.
Zderzenie osobówek na Słowackiego
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorkowe przedpołudnie na ul. Słowackiego w Piotrkowie. Do kierowców apelujemy o ostrożną jazdę.
Lodówka społeczna spełnia swoją rolę
Piotrkowianie dobrze wiedzą, że w mieście są miejsca, gdzie można przekazywać nadwyżki swojego jedzenia potrzebującym. Jednym z nich jest społeczna lodówka, która stoi u zbiegu ulic Słowackiego i Kołłątaja. Po świętach Bożego Narodzenia nasze domowe lodówki często pękają w szwach. Właśnie teraz ta społeczna przechodzi niemałe oblężenie.
W sobotę częściowo zamknięta będzie ulica Słowackiego
W związku z organizowanym w najbliższą sobotę piknikiem i koncertem "Pożegnanie lata z Radiem Strefa FM" będą utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego. Innymi trasami pojadą także "emzetki".
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat