Artykuły do tagu: Słowackiego

Awanturował się w aptece, został ukarany mandatem
Piotrkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który zakłócał porządek w jednej z aptek na terenie miasta. Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie przy ulicy Słowackiego.
Groźny wypadek na Słowackiego. Świadkowie: „była kompletnie pijana”. Kobieta staranowała słupki i uderzyła w budynek.
Do bardzo groźnego wypadku doszło w środę przed 17 na Słowackiego w Piotrkowie. Kobieta staranowała słupki i uderzyła w budynek. Kierująca miała blisko 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Potrącenie pieszego na Słowackiego. Przechodził w miejscu niedozwolonym. Mężczyzna jest w stanie krytycznym, lądował helikopter LPR. Słowackiego była zablokowana przez kilka godzin
Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Pieszy przechodzący przez ulicę został potrącony przez kierowcę samochodu dostawczego.
Zderzenie na Słowackiego
Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło w środę około 13:30 na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Daniłowskiego (na wysokości domu handlowego Mister).
Zderzenie dwóch samochodów w Piotrkowie
Do kolizji doszło dziś w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ul. Słowackiego i Al. Concordii zderzyły się dwa samochody osobowe.
Uwaga! Zamkną ulicę Słowackiego
Od 31 grudnia od godziny 17.00 do 1 stycznia 2024 r. do godz. 5.00 ulica Słowackiego, na odcinku od placu Kościuszki do ul. Sienkiewicza będzie nieprzejezdna. To ze względu na organizowaną w tym miejscu miejską "Sylwestrową Potańcówkę".
Powiększą strefę płatnego parkowania w Piotrkowie?
Wszystko wskazuje na to, że strefa płatnego parkowania w Piotrowie zostanie powiększona o kolejną ulicę. Decyzję w tej sprawie radni mają podjąć podczas środowej sesji Rady Miasta.
Pożar przy ulicy Słowackiego. Zginęła kobieta
Kobieta zginęła w pożarze kamienicy przy ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Ogień pojawił się w środę po godzinie 23.00.
Pętla już gotowa. Czeka na
Zgodnie z planem zakończył się remont pętli autobusowej przy ul. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim, polegający na zdarciu starej i ułożeniu nowej nawierzchni zajezdni. Tym samym to miejsce jest już gotowe na przyjęcie autobusów elektrycznych.
Pętla przy ul. Słowackiego będzie tymczasowo zamknięta
Mieszkańcy korzystający z przystanku autobusowego na pętli przy ul. Słowackiego będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Od poniedziałku (31.07), przez około tydzień, pętla przy ul. Słowackiego będzie wyłączona z ruchu. Autobusy będą rozpoczynać kursy na przystanku Concordii/Słowackiego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat