Advertisement

Artykuły do tagu: utrudnienia

3 dni temu, 07:41
Droga czasowo zamknięta
Prace na drodze pomiędzy Kalską Wolą a Kruszowem w gminie Czarnocin są już bardzo zaawansowane. Kierowcy przyzwyczaili się w ostatnich tygodniach, że pokonując ten odcinek mogą się natknąć na pewne utrudnienia. Urzędnicy informują jednak, że we wtorek (19.09.2023) ten odcinek wraz ze skrzyżowaniem z kapliczką i zjazdem na Czarnocin, będą całkowicie wyłączone dla ruchu.
Kolejny wypadek w Piotrkowie
Do kolejnego dziś zdarzenia doszło w piątek po godzinie 17. na skrzyżowaniu ulic: Twardosławickiej i Zawodzie.
Ogromne korki po wypadku w Sulejowie
Do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym doszło w środę w Sulejowie. Droga została całkowicie zablokowana. Tworzą się duże korki.
Groźny wypadek na skrzyżowaniu Sikorskiego i Concordii
Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło po godzinie 22. na skrzyżowaniu al. Sikorskiego z al. Concordii w Piotrkowie. Siła uderzenia była na tyle duża, że jeden z samochodów przewrócił się na bok.
30.07.2023 10:11
Roboty drogowe w Grabicy
Trwają roboty związane z poszerzeniem i utwardzeniem pasa jezdni w Grabicy. W związku z tym przejazd drogą gminną w kierunku Dziwli jest utrudniony.
Zderzenie toyoty i BMW na Sikorskiego
To kolejne zdarzenie drogowe w czwartek 13. Na skrzyżowaniu Dworskiej i al. Sikorskiego doszło do zderzenia dwóch osobówek.
Remont drogi na Wierzejskiej. Są utrudnienia
Na ul. Wierzejskiej w Piotrkowie rozpoczęły się prace związane z wymianą starej nawierzchni jezdni. Roboty obejmą dwa odcinki: od ronda do Jeziora Bugaj oraz od ul. Jeziornej do granicy miasta.
Przysięga wojskowa już w sobotę w Piotrkowie
W sobotę w parku św. Jana Pawła II odbędzie się Uroczysta Przysięga Wojskowa żołnierzy dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej 25 BKpow w Tomaszowie Mazowieckim. Na czas uroczystości w godz. 9-15 zamknięta dla ruchu zostanie ul. Słowackiego, na odcinku od ul. Sienkiewicza do pl. Kościuszki.
Samochód na drzewie, kierowcy brak
Na drodze łączącej Piotrków i Koło doszło do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem.
Będą utrudnienia na krajowej
Po weekendzie rozpoczną się prace porządkowe na DK12 i DK74  między Piotrkowem Trybunalskim a Sulejowem i w centrum Sulejowa. Będą one polegały na koszeniu trawy w obrębie skrzyżowań oraz oczyszczaniu pasa drogowego z piasku i innych zanieczyszczeń.  W związku z tym, w przyszłym tygodniu należy spodziewać się utrudnień.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat