Artykuły do tagu: utrudnienia

03.12.2021 07:36
Dachowanie na S8
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w nocy z czwartku (02.12.2021) na piątek (03.12.2021) na trasie S8 . W Wolborzu dachował samochód osobowy.
Górna już prawie gotowa
Wielkimi krokami zbliża się koniec modernizacji ul. Górnej w Piotrkowie Trybunalskim. Ostatnie prace drogowe na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Złotej prowadzone są przy dopuszczonym ruchu pojazdów.
Czołowe zderzenie w Piotrkowie. Kierowca nie żyje [AKTUALIZACJA]
Do następnego niebezpiecznego zdarzenia doszło w nocy na przełomie piątku i soboty na ulicy Dmowskiego w Piotrkowie. Droga była całkowicie zablokowana. Jak poinformowała w poniedziałek piotrkowska policja, mimo hospitalizacji kierowca mitshubishi zmarł.
Karambol na DK12. Ponownie tworzyły się ogromne korki
To już kolejne zdarzenie w piątek na drogach naszego regionu, a także następne na DK12, tym razem w Poniatowie doszło do zderzenia 5 pojazdów.
Groźne zderzenie dwóch mazd
Do groźnego zdarzenia doszło w piątek w godzinach popołudniowych na ulicy Konopnickiej w Milejowie.
Groźne zderzenie na A1. Rozszczelniona cysterna [AKTUALIZACJA]
W środę w godzinach popołudniowych na autostradzie A1 doszło do bardzo poważnej kolizji z udziałem dwóch ciężarówek. Ze względu na rozszczelniony zbiornik cysterny trasa była zablokowana. Przed godz. 20:00 ruch na autostradzie został udrożniony na obu pasach.
Groźne zderzenie w Piotrkowie
W poniedziałek w godzinach porannych na skrzyżowaniu Alei Sikorskiego i Concordii doszło do zderzenia dwóch samochodów.
Trzy samochody zderzyły się krajowej
Przed godziną 15:00 trzy samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 1 pomiędzy Piotrkowem a Kamieńskiem. Kolizja spowodowała spore utrudnienia w ruchu.
Zderzenie na Sienkiewicza w Piotrkowie
Około godziny 15:00 doszło do zderzenia autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego z autem osobowym na ul. Sienkiewicza.
Ogromne utrudnienia w centrum miasta po zderzeniu dwóch aut
We wtorek około 18 doszło do bardzo groźnie wyglądającej kolizji na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego i Alei Armii Krajowej w Piotrkowie. W centrum miasta tworzyły się olbrzymie korki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat