Artykuły do tagu: SSW

Zaprezentowali
W Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie Trybunalskim już działa nowoczesny, w pełni cyfrowy aparat rentgenowski. Jego zakup, wraz z adaptacją pomieszczeń do przeprowadzania RTG, był możliwy dzięki uzyskaniu dużego dofinansowania.
Porodówka organizuje dzień otwarty
Z okazji Dnia Matki Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika zaprasza na "Dzień Otwarty Porodówki". Oddział Położniczo-Ginekologiczny placówki będzie można odwiedzić w poniedziałek (27.05.2024) w godzinach 11.00 – 13.00.
Nie żyje kobieta, którą znaleziono nieprzytomną przy hali targowej
Zmarła kobieta, którą 8 maja świadek znalazł nieprzytomną w okolicach hali targowej w Piotrkowie Trybunalskim. Ten fakt potwierdzili przedstawiciele piotrkowskiego szpitala, w którym w ostatnich dniach kobieta przebywała.
Reumatologia już otwarta
Po krótkiej przerwie Oddział Reumatologiczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie wznowił swoją działalność leczniczą. Ograniczenie funkcjonowania tego oddziału spowodowane było m.in. awarią techniczną.
Reumatologia zamknięta? Szpital wyjaśnia
Oddział reumatologiczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim zamknięty? Takie informacje przekazała na antenie radia Strefa FM jedna ze słuchaczek magazynu Magiel. Pracownicy szpitala odnieśli się w korespondencji z nami do tego głosu.
Minął dokładnie rok od kiedy Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim przejął realizację świadczeń medycznych, z których prowadzenia zrezygnował powiat piotrkowski, w celu ich zabezpieczenia zdrowotnego dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatów ościennych. Z tej okazji w czwartek przed budynkiem szpitala zorganizowano konferencję prasową.
Taka wizyta nie zdarza się co dzień. Skrzydlaty gość odwiedził szpital
Nietypowy gość zawitał ostatnio do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim. Przybył tam... na własnych skrzydłach.
Rozmiar ma znaczenie? Pacjenci mogą się o tym przekonać
Teraz ma być dużo bardziej komfortowo i przestronnie. Nowa winda działa już w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Zmieści się w niej kilkanaście osób, a co najważniejsze, także największe łóżka, z których korzystają pacjenci placówki.
Oliwia była pierwsza! Tuż po niej Kacper i Julian
Aż troje dzieci przyszło na świat 1 stycznia 2024 roku w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Pierwsza, Oliwia, urodziła się minutę po północy. Kilka minut po 1.00 urodził się Kacper, a o 17:15 Julian. Wszystkie dzieci są zdrowe i znajdują się już w opiekuńczych rękach rodziców.
Nowy sprzęt dla bezpieczeństwa pacjentów
Nowy sprzęt do laparoskopii jest już w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Urządzenie ma usprawnić pracę medyków, a także sprawić, że zabiegi będą bezpieczniejsze.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat