Advertisement

Artykuły do tagu: ruch

Całodobowe utrudnienia na A1
Kierowcy podróżujący autostradą A1 w naszym regionie znów muszą się liczyć z utrudnieniami. Trwają kolejne prace, które wymusiły zajęcie części pasów w kierunku Katowic.
Szykują się zmiany na kilku piotrkowskich drogach
Wiele wskazuje na to, że niebawem na kilku piotrkowskich drogach zmieni się organizacja ruchu. Dotyczy to ulicy Moryca, Sulejowskiej, Modrzewskiego, Polnej i Zamurowej.
Jakie są korzyści z wynajmu nieruchomości dla właściciela?
Nie ma inwestycji bez ryzyka — nie inaczej jest w przypadku wynajmu mieszkania. Mimo to perspektywa dochodu pasywnego, czyli zarabiania bez konieczności codziennej pracy, kusi na tyle mocno, że coraz więcej osób decyduje się właśnie na inwestycję w nieruchomość pod wynajem. Co ich do tego skłania? Czy szansa na wysokie zyski to jedyna korzyść, jaką niesie za sobą wynajem? Co może stać się problemem dla początkującego inwestora? O tym piszemy w dzisiejszym artykule!
Otodom wyłonił najlepszych agentów i deweloperów w Polsce
Rynek nieruchomości doświadcza dynamicznych zmian, dlatego potrzeba prawdziwych autorytetów, które będą wyznaczać ich kierunki. W piątek 21 kwietnia zostali wyłonieni laureaci konkursu „Lider Nieruchomości Otodom 2022” - agencje nieruchomości i deweloperów, którzy świadczą najlepszej jakości usługi i poprzez profesjonalne podejście do obsługi klienta budują nowe standardy w branży.
Drogowe zmagania w piotrkowskim Wordzie
Piotrkowski Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego zorganizował 44. edycję Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zawody odbyły się pod honorowym patronatem wojewody łódzkiego Karola Młynarczyka.
Uwaga! Zamknięta ul. Partyzantów
Przy okazji świąt wielkanocnych wielu mieszkańców odwiedza swoich bliskich zmarłych na piotrkowskich cmentarzach. W związku ze zwiększonym ruchem w tym miejscu urzędnicy zdecydowali się na zmianę w organizacji ruchu.
Umiejętności, które pomogą branży nieruchomości uodpornić się na rynek
W ciągu ostatnich trzech lat branża bez wątpienia doświadczyła kilku bezprecedensowych momentów. Od gwałtownie rosnących stóp procentowych do sytuacji, w których warunki stają się prawie nieaktualne.
02.12.2022 11:33
Ostatnia taka szansa
W najbliższą sobotę w Piotrkowie odbędzie się ostatnia odsłona kampanii „Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo”. Dzięki niej będzie można bezpłatnie sprawdzić ustawienie świateł w swoim samochodzie.
Kodeks Agenta PRO pokazuje, jak wprowadzać najlepsze praktyki branży nieruchomości
„Dlaczego po pierwszym kontakcie klient znika i nigdy nie wraca? Co takiego robi konkurencja, że skutecznie przyciąga zainteresowanych?” – takie pytania zadają sobie agenci nieruchomości, którzy chcą być skuteczniejsi w swojej pracy. Otodom postanowił im doradzić, jak mogą skuteczniej działać tworząc Kodeks Agenta PRO.
Dwa nowe ronda już gotowe
Dwa nowe ronda na głównej ulicy Wolborza są już przejezdne. Ruch po Modrzewskiego odbywa się teraz płynnie, a urzędnicy podkreślają, że jest też bezpieczniej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat