Advertisement

Artykuły do tagu: przebudowa

Co z przebudową Wolborskiej i Rakowskiej?
Modernizacja ul. Wolborskiej i Rakowskiej to bardzo oczekiwane przez kierowców inwestycje. Na ich realizację miasto otrzymało ponad 28 milionów złotych z Polskiego Ładu. Urzędnicy już rozpoczęli pierwsze przygotowania.
Będzie remont Rakowskiej i Wolborskiej! [AKTUALIZACJA]
Pieniądze z drugiej puli Polskiego Ładu rozdane. Piotrków został uwzględniony na liście miast objętych dofinansowaniem. Miasto ma otrzymać pieniądze m.in. na modernizację ulic Wolborskiej oraz Rakowskiej.
Będzie przebudowa 1 Maja
Miejscy urzędnicy zapowiadają kolejną przebudowę drogi w Piotrkowie. Jeszcze w tym roku swój wizerunek ma zmienić ul. 1 Maja. Droga zyska nie tylko nową jezdnię, ale również chodniki.
Przebudują plac zabaw przy szkole
Przy Szkole Podstawowej w Rozprzy zaplanowano w tym roku przebudowę istniejącego placu zabaw. Na realizację prac władze gminy pozyskały dotację ze środków Urzędu Marszałkowskiego w kwocie 100 tys. złotych.
Rozbudują przedszkole w Gorzkowicach
Już niedługo rozpocznie się jedna z większych inwestycji w gminie Gorzkowice. W tym tygodniu wójt Alojzy Włodarczyk podpisał umowę na rozbudowę i przebudowę budynku Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach.
06.05.2022 12:09
Przebudują ul. 1 Maja
Władze Piotrkowa szykują przebudowę kolejne drogi. Jeszcze w tym roku przebudowa ma zostać ul. 1 Maja. Droga zyska nie tylko nową jezdnię, ale również chodniki.
Otwarto świetlicę w Plucicach
Zakończył się remont budynku w Plucicach. Powstała tam świetlica wiejska, która ma służyć lokalnej społeczności.
Remont
Szkoła Podstawowa nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim przejdzie gruntowny remont. W ramach prac przewidziano m.in. stworzenie dodatkowego miejsca pod szatnię, odświeżenie pomieszczeń i wyposażenia czy zamontowanie paneli fotowoltaicznych.
20.12.2021 14:06
Nowa droga w Wolborzu
W gminie Wolbórz zakończyła się kolejna ważna inwestycja w infrastrukturę drogową. Oddano do użytku około kilometrowy odcinek przebudowanej drogi gminnej na odcinku Psary Stare-Psary Witowskie.
Droga Aleksandrów-Rożenek już gotowa
Blisko 4,5 km drogi zyskało nową nawierzchnię dzięki modernizacji drogi Aleksandrów-Rożenek. Wykonanie inwestycji nie tylko poprawi komfort jazdy, ale przede wszystkim zwiększy bezpieczeństwo.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat