Artykuły do tagu: Rondo

„Pijany przeleciał przez rondo”. Groźny wypadek pod Piotrkowem
Do groźnego wypadku doszło w wigilijny wieczór. Z relacji świadków wynika, że kierowca był pod wpływem alkoholu.
Remont ulicy Wojska Polskiego na finiszu
Dobiega końca jedna z najważniejszych tegorocznych inwestycji drogowych w Piotrkowie. Chodzi o remont ulicy Wojska Polskiego na odcinku od Al. Armii Krajowej do ulicy Kostromskiej.
Nowe rondo usprawni przejazd?  [ZDJĘCIA]
Na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kostromskiej powstaje nowe rondo. Zmiana organizacji ruchu w tym miejscu ma zmniejszyć korki na obu ulicach. Jak postępują prace? Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Tak się zmienia ulica Wojska Polskiego [zdjęcia]
Modernizacja ul. Wojska Polskiego, ​na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej, wchodzi w decydującą fazę. Na jezdni pojawiły się już pierwsze warstwy asfaltu, po obu stronach układane są chodniki z kostki betonowej, a na skrzyżowaniu z ul. Kostromską trwa budowa ronda. Inwestycja ma zakończyć się w połowie grudnia.
Chaos na zamkniętym skrzyżowaniu
Od godzin porannych kierowcy nie przejadą przez skrzyżowanie ulic Kostromskiej z Wojska Polskiego. Spowodowane jest to rozpoczęciem budowy ronda. Mimo rozstawionych znaków zakazu wjazdu kierowcy próbują przejechać w tym miejscu.
W środę zamkną skrzyżowanie!
Skrzyżowanie ulic Kostromskiej i Wojska Polskiego w Piotrkowie zostanie całkowicie zamknięte w najbliższą środę. Ma to związek z trwającą przebudową ulicy Wojska Polskiego. W tym miejscu powstanie rondo.
Rusza przebudowa Wojska Polskiego
Po wymianie wodociągu przyszedł czas na roboty drogowe. Plac budowy, w który kilka tygodni temu zmieniła się na ul. Wojska Polskiego, został już przekazany firmie, która przebuduje drogę na odcinku od Armii Krajowej do Kostromskiej.
24.07.2023 09:49
Gdzie jest krzyż?
Co się stało z krzyżem i biało-czerwonymi flagami ustawionymi przy rondzie Ofiar Rzezi Wołyńskiej? Instalację przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i al. 800-lecia postawili działacze piotrkowskiej konfederacji.
Kolizja na rondzie Sulejowskim
Na rondzie Sulejowskim doszło w piątkowe popołudnie do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. W kolizji na szczęście nikt nie ucierpiał.
Nowe rondo powstanie w Piotrkowie
Przy skrzyżowaniu ulic Wolborskiej i Rakowskiej wybudowane zostanie rondo. Będzie to jeden z elementów przebudowy obu dróg. Znany jest juz wykonawca inwestycji, choć roboty na ulicach zaczną się dopiero za jakiś czas.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat