TERAZ23°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Wypadek na rondzie w Daszówce pod Piotrkowem. Za kierownicą siedział obcokrajowiec. Trafił do szpitala gdzie zostanie przebadany na zawartość substancji niedozwolonych

I.Stachaczyk
Iwo Stachaczyk pon., 2 grudnia 2024 01:12
W nocy z niedzieli na poniedziałek, tuż przed północą, w miejscowości Daszówka (gmina Moszczenica) doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Kierowca Citroena C3, poruszając się w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego, z nieznanych przyczyn wjechał na rondo - pokonując je na wprost. Jego podróż zakończyła się na centralnej wyspie ronda.

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Kierujący Citroenem C3 jechał w kierunku Piotrkowa, zbliżając się do ronda z niewyjaśnionych powodów próbował pokonać je na wprost. Mężczyzna został przewieziony do szpitala gdzie zostaną przeprowadzone badania mające na celu ustalenie, czy w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających. Ruch na rondzie jest częściowo wstrzymany.

 

 

ZOBACZ FILM Z MIEJSCA ZDARZENIA:

reklama

Komentarze 33

~go?ć_senior (gość)

03.12.2024 06:27

To już drugie takie zdarzenie na tym rondzie jak sobie przypominam.Może coś na tej wysepce jest zakopane , że przyciąga kierowców?


~Hmmm (gość)

02.12.2024 20:34

"... Za 100 metrów na rondzie prosto..."


~Abc123 (gość)

02.12.2024 18:51

Powinien tam zostać. Na światłach oczywiście.


~zalatuje komiksem (gość)

02.12.2024 16:59

powinien przez to rondo przelecieć, widać zbyt wolno jechał


~a (gość)

02.12.2024 11:44

Jest tu więcej zdjęć samochodu niż na OtoMoto


reklama

Dla Ciebie

23°C

Pogoda

Kontakt

Radio