Do kiedy zamknięty będzie przejazd na Słowackiego?

Strefa FM Poniedziałek, 26 czerwca 202311
Do najbliższej środy zamknięty będzie przejazd kolejowo-drogowy na ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Ma to związek z zaplanowanym remontem.
fot. lukmic fot. lukmic

Jak tłumaczą przedstawiciele PKP PLK, efektem prac realizowanych w ramach robót utrzymaniowych będą sprawne i bezpieczne przejazdy pociągów i samochodów przez skrzyżowanie drogi z torami.

PKP Polskie Linie Kolejowe SA w porozumieniu z zarządcą drogi prowadzą remont jednego toru oraz poprawę odwodnienia przejazdu. Dla kierowców wytyczono objazdy. Przywrócenie ruchu nastąpi w środę, 28 czerwca. Wartość zadania to około 170 tys. zł - informuje Rafał Wilgusiak z zespołu prasowego PKP PLK.

Zamknięcie przejazdu w miniony piątek nad ranem zaskoczyło nie tylko kierowców, ale także miejskich urzędników. Jak informuje magistrat, pismo w tej sprawie wysłano do Urzędu Miasta dopiero w czwartek, 22 czerwca tuż przed godziną 20:00, kiedy urząd jest już nieczynny.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

... ~... (Gość)26.06.2023 14:11

"PKP w porozumieniu z zarządcą drogi prowadzą remont..." Proszę mi powiedzieć, kto jest zarządcą tejże drogi, z kim PKP ma porozumienie? Jaja jakieś nad którymi nikt nie panuje...

102


Gordon ~Gordon (Gość)26.06.2023 17:38

Piotrków - idealne odzwierciedlenie stanu Polski za rządów pis, czyli jedno wielkie g....

1615


Fg ~Fg (Gość)26.06.2023 19:39

Jest okazja na wywalenie Tychy schodów i zrobienie od nowa

62


JD ~JD (Gość)26.06.2023 17:38

No super w tym państwie PKP może robić co chce. Mamy zamiast stacji przystanek oraz wykluczenie komunikacyjne z Warszawa innymi miastami. Nikogo to z władz miasta nie interesuje. Kilka lat wstecz były duże pieniądze z UE można było zadbać o przejazdy kolejowe i przejścia podziemne!

102


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)26.06.2023 16:10

Skoro tak pkp postępuje to miasto powinno nałożyć potężną karę za takie zachowanie. Kolejna sprawa w drugą stronę jak trzeba coś załatwić z pkp to czeka się miesiącami na decyzję. Karać, karać i jeszcze raz karać

82


~ ~~ (Gość)26.06.2023 14:06

Była mowa o ścieżce rowerowej ale w śladzie wąskotorówki, a tu taka niespodzianka przed wyborami

55


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat