Reklama

Artykuły do tagu: Przebudowa

Rozbudują przedszkole w Gorzkowicach
Już niedługo rozpocznie się jedna z większych inwestycji w gminie Gorzkowice. W tym tygodniu wójt Alojzy Włodarczyk podpisał umowę na rozbudowę i przebudowę budynku Przedszkola Samorządowego w Gorzkowicach.
06.05.2022 12:09
Przebudują ul. 1 Maja
Władze Piotrkowa szykują przebudowę kolejne drogi. Jeszcze w tym roku przebudowa ma zostać ul. 1 Maja. Droga zyska nie tylko nową jezdnię, ale również chodniki.
Otwarto świetlicę w Plucicach
Zakończył się remont budynku w Plucicach. Powstała tam świetlica wiejska, która ma służyć lokalnej społeczności.
Remont
Szkoła Podstawowa nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim przejdzie gruntowny remont. W ramach prac przewidziano m.in. stworzenie dodatkowego miejsca pod szatnię, odświeżenie pomieszczeń i wyposażenia czy zamontowanie paneli fotowoltaicznych.
20.12.2021 14:06
Nowa droga w Wolborzu
W gminie Wolbórz zakończyła się kolejna ważna inwestycja w infrastrukturę drogową. Oddano do użytku około kilometrowy odcinek przebudowanej drogi gminnej na odcinku Psary Stare-Psary Witowskie.
Droga Aleksandrów-Rożenek już gotowa
Blisko 4,5 km drogi zyskało nową nawierzchnię dzięki modernizacji drogi Aleksandrów-Rożenek. Wykonanie inwestycji nie tylko poprawi komfort jazdy, ale przede wszystkim zwiększy bezpieczeństwo.
Trwa modernizacja budynku szkoły w Ręcznie
Stary budynek szkoły w Ręcznie przechodzi kompleksową modernizację. Dzięki wykonanym pracom poprawi się komfort pracy nauczycieli i nauki uczniów, a to nie koniec dobrych informacji związanych z przebudową budynku szkoły.
Zmiany na węźle bełchatowskim
W poniedziałek (8.11) zaczęła obowiązywać nowa organizacja ruchu na węźle Piotrków Trybunalski Południe. Najistotniejsze zmiany dotyczą jadących od strony Bełchatowa w kierunku Łodzi oraz Katowic.
Wola Krzysztoporska: droga w Kacprowie po modernizacji
Gładki asfalt i pobocza zamiast dziurawej drogi gruntowej, a na dodatek zainstalowane LEDy - droga dojazdowa do gruntów rolnych w Kacprowie w gminie Wola Krzysztoporska doczekała się nie tylko nowej nawierzchni, ale i oświetlenia.
Droga Czarnocin-Tuszyn: ruszyła modernizacja
Rozpoczęła się bardzo duża i niezwykle ważna inwestycja w gminie Czarnocin - modernizacji drogi Czarnocin-Tuszyn. Przebudowa ponad 4-kilometrowego odcinka ma potrwać około roku.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat