Advertisement

Artykuły do tagu: ulica

Szykują się zmiany na kilku piotrkowskich drogach
Wiele wskazuje na to, że niebawem na kilku piotrkowskich drogach zmieni się organizacja ruchu. Dotyczy to ulicy Moryca, Sulejowskiej, Modrzewskiego, Polnej i Zamurowej.
Zamykają odcinek ulicy Słowackiego
W związku z realizacją kolejnego etapu modernizacji ul. Słowackiego, od dzisiaj na około miesiąc droga na odcinku od ul. Zamenhofa do pętli autobusowej zostanie wyłączona z ruchu. Zmieni się również trasa kursowania autobusów linii 0, 7, 8 i 10.
Przełom w sprawie ulicy Roosevelta
Trzy oferty wpłynęły w ramach przetargu na przebudowę ulicy Roosevelta w Piotrkowie. Wszystkie mieszczą się w zarezerwowanym na ten cel budżecie. Teraz złożone dokumenty będą weryfikowane przez miejskich urzędników.
Po świętach kolejne utrudnienia w ruchu
Tuż po Wielkanocy, we wtorek 11 kwietnia, na miesiąc zostanie zamknięta ulica Wojska Polskiego w Piotrkowie na odcinku od al. 800-lecia do ulicy Kostromskiej. To oznacza dla kierowców kolejne utrudnienia w mieście. Inaczej pojadą też emzetki linii nr 1.
Ulica Dmowskiego zyskuje nową jakość
Dwa odcinki ulicy Dmowskiego w Piotrkowie przechodzą aktualnie modernizację. Najpierw zaczęły się prace na odcinku od ul. Górniczej do ul. Kostromskiej. Drogowcy zaczęli także układać asfalt na fragmencie od ul. Częstochowskiej do ul. Złotej.
04.04.2023 09:46
Słoneczna w budowie
Ulica Słoneczna w Wolborzu jest obecnie kompleksowo budowana. Władze miasta podkreślają, że ta inwestycja zdecydowanie poprawi komfort życia dla lokalnej społeczności, która jest skupiona wokół tutejszego osiedla mieszkaniowego.
Ulica Moryca będzie biegła nowym śladem. Wstępne porozumienie władz Piotrkowa i Rozprzy.
Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, pomiędzy władzami Piotrkowa i Rozprzy prowadzone są zaawansowane rozmowy w sprawie zmiany przebiegu ulicy Moryca. Obecny jej szlak uniemożliwia dostosowanie jej parametrów do istniejącego obciążenia ruchem pojazdów.
Drugi przetarg na przebudowę Roosevelta
Piotrkowski magistrat ogłosił przetarg na przebudowę ulicy Roosevelta. To już drugie podejście do tej modernizacji. Oferty w postępowaniu można składać do 5 kwietnia.
Remont kolejnej ważnej ulicy w Piotrkowie
Ulica Słowackiego w Piotrkowie, na odcinku od Jedności Narodowej do Zamenhofa, przejdzie modernizację. Plac budowy jest już w rękach wykonawcy. Drogowcy zaczęli od prac brukarskich. Po świętach Wielkanocnych ruszy wymiana jezdni.
Wojska Polskiego częściowo zamknięta
Przez około miesiąc nie przejedziecie ulicą Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim od skrzyżowania z ul. Curie-Skłodowskiej do Jerozolimskiej. Drogowcy wkroczyli już do akcji, a w ramach zaplanowanych prac najpierw ułożą nowy chodnik, a później zajmą się samą jezdnią.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat