Reklama

Artykuły do tagu: ulica

06.05.2022 12:09
Przebudują ul. 1 Maja
Władze Piotrkowa szykują przebudowę kolejne drogi. Jeszcze w tym roku przebudowa ma zostać ul. 1 Maja. Droga zyska nie tylko nową jezdnię, ale również chodniki.
Zamknęli ul. Wierzejską w Piotrkowie
Zgodnie z zapowiedziami w czwartek w godzinach porannych zamknięta została ul. Wierzejska w Piotrkowie. Droga ma być nieprzejezdna przez kilka dni.
Będzie ulica Lema w Piotrkowie
Piotrków będzie miał ulicę poświęconą jednemu z najwybitniejszych polskich pisarzy XX wieku. Podczas ostatniej sesji Rady Miasta podjęto uchwałę o nadaniu imienia Stanisława Lema nowej drodze, która powstała w rejonie ul. Pawłowskiej.
Ulica Słowackiego z nowym oświetleniem
Nowe oświetlenie na ul. Słowackiego w Piotrkowie. Na odcinku od al. Armii Krajowej do przejazdu kolejowego, po południowej stronie ulicy, ustawiono 21 latarni z energooszczędnymi oprawami ledowymi.
W Piotrkowie powstaje Nowy Świat
Prace przy budowie ulicy Nowy Świat w Piotrkowie Trybunalskim na rozbudowującym się osiedlu 800-lecia idą pełną parą. Droga połączy ulicę Wierzejską z Reagana.
Będzie remont ul. 1 Maja
Prezydent Krzysztof Chojniak zapowiedział realizację kolejnej inwestycji drogowej. Jeszcze w tym roku ma być wykonany remont ul. 1 Maja.
Ulica Moryca. Czy to jeszcze Piotrków?
Nadesłane przez jednego z naszych czytelników zdjęcie nie pozostawia złudzeń. Nawierzchnia ulicy Moryca na swym środkowym odcinku praktycznie przestała istnieć.
Zabłocił drogę, otrzymał mandat
Piotrkowscy strażnicy miejscy zauważyli dużą ilość gliniastego błota na jezdni na ulicy Jerozolimskiej. Sprawcę zanieczyszczenia drogi udało się ustalić i ukarać mandatem.
14.11.2021 08:42
Wybudują Nowy Świat
Choć za oknem w każdym momencie mogą się pojawić pierwsze w tym sezonie płatki śniegu, to w Piotrkowie rozpoczyna się kolejna inwestycja drogowa. Na osiedlu 800-lecia od podstaw wybudowana zostanie nowa droga – ulica Nowy Świat.
Nowe przejścia dla pieszych przy cmentarzach
Dwa nowe przejścia dla pieszych pojawiły się w rejonie piotrkowskich cmentarzy. „Zebry” zostały namalowane na ul. Spacerowej i mają zwiększyć bezpieczeństwo osób odwiedzających groby swoich bliskich.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat