Advertisement

Artykuły do tagu: ulica

Zdezelowany nissan szpeci osiedle
Porzucony nissan, bez kół i wybitą szybą stoi od prawie dwóch miesięcy przy ulicy Kobyłeckiego w Piotrkowie, w pobliżu kwadratu. Pojazd ma tablice rejestracyjne z województwa kujawsko-pomorskiego.
Leszka Białego już po remoncie
Zakończył się remont kolejnej osiedlowej uliczki w zachodniej części Piotrkowa Trybunalskiego. Tym razem poprawiły się bezpieczeństwo i komfort jazdy na ul. Leszka Białego.
Nowy parking na Kobyłeckiego
Kolejnych 10 miejsc parkingowych przybędzie na terenie Piotrkowa. Tym razem przy ul. Kobyłeckiego.
Zmodernizowana i otwarta [ZDJĘCIA]
Zakończyła się przebudowa ul. 1 Maja w Piotrkowie. W piątek droga została oddana do użytku.
14.09.2022 12:00
Gnojem w kierowców
Kupę gnoju postanowił wykorzystać jeden z rolników, aby walczyć z kierowcami bezprawnie rozjeżdżającymi jego pole. Taki swoisty perfomance można zobaczyć przy ul. Moryca w Piotrkowie.
Czy miasto powinno wyłączać na noc oświetlenie uliczne? [SONDA]
Idą ciężkie czasy, także dla samorządów. Galopująca inflacja, wysokie ceny na rynku budowlanym czy rosnące ceny surowców powodują, że miasta i gminy muszą szukać oszczędności. Jednym z pomysłów na oszczędności jest wyłączanie oświetlenia ulicznego na noc. W dzisiejszej sondzie pytamy, czy to dobry pomysł?
Kto gasi światło na Roosevelta?
Piotrkowianie skarżą się na egipskie ciemności na ul. Roosevelta w Piotrkowie. Ich zdaniem uliczne oświetlenie na odcinku od szpitala do przejazdu kolejowego nie działa od ponad miesiąca.
Zamknięty przejazd  na Roosevelta. Mamy stanowisko PKP
W poniedziałek zamknięty został przejazd kolejowo-drogowy na ulicy Roosevelta w Piotrkowie. Musicie się liczyć ze sporymi utrudnieniami, bo prace w tym miejscu potrwają około dwa tygodnie.
Niebawem koniec prac na 1 Maja
Jeszcze w wakacje powinny zakończyć się prace związane z modernizacją ulicy 1 Maja w Piotrkowie. Jak informują magistraccy urzędnicy, ta inwestycja drogowa przebiega zgodnie z harmonogramem.
Działkową łączą ze Szkolną
W Woli Krzysztoporskiej trwa bardzo ważna inwestycja drogowa. Chodzi o budowę drogi, która połączy ul. Działkową z ul. Szkolną.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat