Advertisement

Artykuły do tagu: utrudnienia

Zderzenie dwóch tirów zablokowało DK nr 8
Droga krajowa nr 8 w pobliżu 324 kilometra przez ponad godzinę była całkowicie zablokowana. To efekt kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu tej drogi z DK nr 1. Dokładnie chodzi o zjazd na Warszawę.
Kolejne utrudnienia na krajowej „ósemce”
Od dziś (8 sierpnia) w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego w związku z budową drogi ekspresowej S8 zmieni się organizacja ruchu. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo na modernizowanych odcinkach mogą tworzyć się spore korki.
Przygłów: Zapowiadają ruch wahadłowy na moście
Prawdopodobnie na moście w Przygłowie ruch znów odbywać się będzie wahadłowo. Związane to będzie z nanoszeniem oznakowania poziomego na jezdni. - Rozpoczęcie prac z tym związanych planujemy na wtorek (8 maja) - mówi Maciej Zalewski z GDDKiA w Łodzi.
Zgodnie z planem przebiega pierwszy etap kanalizacji gminy Wola Krzysztoporska. Jeszcze przez kilka tygodni na kierowców czekać będą utrudnienia w postaci rozkopanej ulicy Wesołej.
- W związku z pracami przy jednym z wiaduktów na drodze krajowej nr 8 przebudowywanej do standardu drogi ekspresowej na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego, konieczne będzie wprowadzenie ruchu wahadłowego - informuje łódzki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Utrudniony ruch na węźle rakowskim
W związku z kolejnym etapem przebudowy drogi krajowej nr 8 do standardu drogi ekspresowej, od dziś do czwartku włącznie (13 - 16.02.2012) każdej nocy na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego (na 330 kilometrze drogi) będą występowały zatrzymania ruchu.
Ważna wiadomość dla kierowców wybierających się jutro „ósemką” w stronę Warszawy.
Na odcinku ulicy Wojska Polskiego (od tzw. Ryneczku do wiaduktu) w Piotrkowie odbywa się przebudowa sieci gazowej.
Cały remontowany odcinek nieprzejezdny
Uwaga kierowcy! Dzisiaj ulica Słowackiego na całym remontowanym fragmencie będzie nieprzejezdna. W zamian odcinkami Sienkiewicza ruch będzie odbywał się w dwóch kierunkach.
Rondo u zbiegu Wyzwolenia, Wierzejskiej Rzemieślniczej i Wolborskiej zostanie oddane najprawdopodobniej do 10 czerwca. W podobnym terminie udrożniona zostanie także ulica Wierzejska.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat