Artykuły do tagu: mieszkańcy

Protest przed Kwadratem.  Ponad 100 osób na spotkaniu przed PSM
Ponad 100 osób wzięło udział w poniedziałkowym proteście na terenie siedziby Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Mieszkańcy zaczynają się interesować tym, co dzieje się w ich spółdzielni.
Pomoc prawna w zasięgu ręki
Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego mogą skorzystać z darmowej pomocy prawnej. Wystarczy kilka "kliknięć". Na stronie internetowej miasta przygotowano zakładkę, w której można znaleźć materiały pomocnicze i edukacyjne z zakresu prawa.
Nieprawidłowości w piotrkowskiej spółdzielni? Prezes zawiadomił prokuraturę
Prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jacek Sokalski złożył do prokuratury zawiadomienie w sprawie nieprawidłowości finansowych dotyczących usług świadczonych na rzecz spółdzielni przez podmiot zewnętrzny.
Ankieta o Piotrkowie. Jakie płyną z niej wnioski?
Piotrkowianin Juliusz Wiernicki przeprowadził ankietę, w której mieszkańcy mogli ocenić jak żyje im się w Piotrkowie.
Zalane piwnice czy zniszczona droga. Prezes PSM rozmawiał z mieszkańcami
Prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jacek Sokalski rozmawiał we wtorkowe (13.02.2023) popołudnie z mieszkańcami bloków, znajdujących się przy ulicach Batorego, Jagiellońskiej oraz Krakowskie Przedmieście w Piotrkowie Trybunalskim. Spotkanie zorganizowano, by omówić najważniejsze bieżące sprawy i problemy lokatorów.
Burmistrz odpowie na pytania mieszkańców
Już w najbliższy poniedziałek burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski podczas transmisji na swoim facebookowym fanpage’u będzie odpowiadał na pytania mieszkańców dotyczące m.in. tegorocznego budżetu, a także realizowanych i planowanych inwestycji.
Odmienne zdania prezesów w sprawie podwyżki za ciepło
Prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej prosi prezydenta miasta o wyjaśnienia, dlaczego mieszkańcy zapłacą więcej za ogrzewanie. Jacek Sokalski wyliczył, że łącznie dla wszystkich mieszkańców PSM ta suma wyniesie aż milion złotych.
Ogromna inwestycja w gminie Gorzkowice. Mieszkańcy mówią: nie!
Chodzi o farmę fotowoltaiczną. Ogromną farmę, która ma zająć 112 hektarów i wytwarzać moc 150 megawatów. Realizować będzie ją prywatny inwestor, a jej wartość to nawet 500-600 milionów złotych.
Świeczka przyczyniła się do pożaru?
Do pożaru w bloku przy ulicy św. Rozalii w Radomsku doszło we wtorek około godziny 3.00. W mieszkaniu objętym pożarem znajdował się mężczyzna, który nie był w stanie samodzielnie opuścić pomieszczenia. Dodatkowo, okazało się, że 31-latek był poszukiwany przez policję.
Wyjątkowa inicjatywa w Rynku. Debata i spotkanie z kandydatami do Sejmu
Oddolna inicjatywa w Piotrkowie związana z wyborami. Już dziś w Rynku Trybunalskim odbędzie spotkanie mieszkańców z kandydatami do Sejmu w najbliższych wyborach. Wezmą w nim udział kandydaci różnych opcji, którzy odpowiedzą na pytania mieszkańców.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat