Artykuły do tagu: PSM

Protest przed Kwadratem.  Ponad 100 osób na spotkaniu przed PSM
Ponad 100 osób wzięło udział w poniedziałkowym proteście na terenie siedziby Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Mieszkańcy zaczynają się interesować tym, co dzieje się w ich spółdzielni.
Policja sprawdza czy zarząd PSM popełnił przestępstwo
Policja pod nadzorem prokuratury rejonowej w Piotrkowie wszczęła dochodzenie w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa na szkodę mieszkańców Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Mieszkańcy domagają się wyjaśnień od zarządu PSM. Zapowiadają protest. Spółdzielnia odpowiada.
Mieszkańcy Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zapowiadają protest i chcą odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Chodzi m.in o planowane podwyżki czynszów oraz o odwołanie z funkcji prezesa spółdzielni Jacka Sokalskiego.
Były już prezes kontra PSM
Nadal trwa spór wewnątrz struktur Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, który wyniknął pomiędzy byłym już prezesem Jackiem Sokalskim a Radą Nadzorczą spółdzielni. Jacek Sokalski złożył do piotrkowskiej prokuratury zawiadomienie w sprawie zawartych długoterminowych umów dotyczących usług konserwacyjnych świadczonych na rzecz spółdzielni.
Oświadczenie Jacka Sokalskiego
Publikujemy oficjalne stanowisko Jacka Sokalskiego byłego członka zarządu PSM
Prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odwołany
Jacek Sokalski nie jest już prezesem Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Tak zdecydowała w głosowaniu Rada Nadzorcza PSM.
Komunikat członków Rady Nadzorczej PSM
Publikujemy oficjalne stanowisko Prezydium Rady Nadzorczej Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w odpowiedzi na zarzuty rozpowszechniane przez Jacka Sokalskiego.
Nieprawidłowości w piotrkowskiej spółdzielni? Prezes zawiadomił prokuraturę
Prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jacek Sokalski złożył do prokuratury zawiadomienie w sprawie nieprawidłowości finansowych dotyczących usług świadczonych na rzecz spółdzielni przez podmiot zewnętrzny.
Remont (nie do końca) kompleksowy?
Chodnik przy ulicy Piastowskiej w Piotrkowie Trybunalskim już niemal w pełni przebudowany. Stare płyty zniknęły, a w ich miejsce ułożono nową kostkę. Mieszkańcy dziwią się jednak, że na jednym z fragmentów wszystko zostało "po staremu". Dlaczego? Postanowiliśmy to sprawdzić.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat