Artykuły do tagu: Problemy

Ankieta o Piotrkowie. Jakie płyną z niej wnioski?
Piotrkowianin Juliusz Wiernicki przeprowadził ankietę, w której mieszkańcy mogli ocenić jak żyje im się w Piotrkowie.
Miały być wakacje, a przez głupi żart są problemy
Nieprzemyślane zachowanie na katowickim lotnisku zakończyło się mandatem i niewpuszczeniem na pokład samolotu. 30-latek z Moszczenicy miał lecieć do Hurghady w Egipcie, jednak podczas odprawy biletowo-bagażowej, mężczyzna powiedział, że w bagażu ma... broń i noże.
Diagnozują problemy społeczne w mieście
Miejscy urzędnicy zachęcają do wzięcia udziału w ankiecie diagnozującej problemy społeczne Piotrkowa Trybunalskiego. Badanie jest anonimowe, a jego wypełnienie trwa około pięciu minut.
Nowa siła polityczna w Piotrkowie?
Stowarzyszenie 'Inicjatywa Piotrkowska 22' zostało zarejestrowane we wtorek w Urzędzie Miasta. Jak podkreślają założyciele, ma to być grupa aktywnych mieszkańców, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i wiedzą. Na jej czele stanęli Jacek Sokalski, Paweł Ciszewski i Ewa Cłapa.
W Wolborzu rozmawiali o problemach rolników
Forum Rolników Ziemi Piotrkowskiej zostało zorganizowane w piątkowe popołudnie w Centrum Szkół Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele rządu, inspekcji weterynaryjnej, samorządowcy oraz rolnicy z regionu piotrkowskiego.
Poradnik – program profilaktyki zdrowia psychicznego
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wójt gminy Wola Krzysztoporska wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Woli Krzysztoporskiej przygotowali i udostępnili poradnik „Otwórz się na pomoc z gminą Wola Krzysztoporska. Program profilaktyki zdrowia psychicznego”.
Ulewa sparaliżowała Piotrków (FILM)
W czwartkowy poranek kierowcy mieli ogromne problemy z przemieszczaniem się po mieście. Obfite opady deszczu zalały główne ciągi komunikacyjne Piotrkowa.
Sulejów: umowa na projekt nowego ujęcia podpisana
Gmina Sulejów podpisała umowę na projekt bezobsługowego ujęcia wody w Uszczynie. Wykona go firma AWP Nordic.
Jak leczyć problemy z erekcją?
Zaburzenia erekcji dotyczą coraz większej liczby coraz to młodszych mężczyzn. Zaburzenie to wiązać może się nie tylko ze schorzeniami ogólnoustrojowymi. Bardzo często jest ono wynikiem permanentnego stresu, braku aktywności fizycznej czy niewłaściwej diety. Co robić, by skutecznie pozbyć się problemów ze wzwodem?
Ja tu tylko na chwilę, czyli problemy z parkowaniem
Parkowanie – niełatwy manewr. Równoległe, prostopadłe i ukośne, precyzyjne, jak po sznurku... Kursanci ćwiczą je namiętnie tygodniami, aby zdobyć wreszcie upragnione prawo jazdy. Kiedy w końcu się to udaje i ruszymy, to kiedyś gdzieś musimy się zatrzymać. Wolne miejsce jest. Tylko czy można tam zaparkować?
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat