Artykuły do tagu: spotkanie

Amazonki zapraszają na akcję „Badamy nie tylko mamy
Sposobów świętowania Dnia Matki jest mnóstwo. Co roku wiele osób zastanawia się, jak tego dnia docenić tę wyjątkową kobietę w swoim życiu. Federacja Stowarzyszeń Amazonki przekonuje, że najlepszym prezentem dla mamy jest troska o jej zdrowie. Dlatego już po raz drugi organizuje ogólnopolską akcję „Badamy nie tylko mamy". 25 maja w ponad 90 miastach Polski Amazonki będą edukować w zakresie profilaktyki raka piersi.
Spotkali się po 50 latach
Do niezwykłego spotkania doszło w II Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie Trybunalskim. Absolwenci, którzy uczyli się tu przeszło pół wieku temu spotkali się właśnie w 50 rocznicę zdania matury. Spotkanie było pełne wzruszeń, a co istotne pojawiło się na nim również dwoje profesorów, którzy przed laty uczyli w II LO.
Przemysław Czarnek z wizytą w Piotrkowie
Poseł Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Czarnek spotkał się z sympatykami tej partii w Piotrkowie Trybunalskim. Podczas wydarzenia udzielał poparcia m.in. Łukaszowi Janikowi, który kandyduje z własnego komitetu z poparciem PiS na urząd prezydenta Piotrkowa oraz startującej do Sejmiku Województwa Łódzkiego Beacie Dróżdż.
Kulturalna kawa nie tylko dla seniora. Spotkanie z Aleksandrem Książczakiem
W Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbyło się spotkanie w ramach „Kulturalnej kawy nie tylko dla seniora". Bohaterem wieczoru był Aleksander Książczak, instruktor teatru „Boczny Tor" w OEA MOK.
Spotkanie dla kobiet w gminie Sulejów
Kolejne atrakcje z okazji Dnia Kobiet zostały przygotowane na terenie gminy Sulejów. Już w najbliższy weekend panie będą mogły się spotkać w sali OSP w Kole oraz w Krzewinach.
Zalane piwnice czy zniszczona droga. Prezes PSM rozmawiał z mieszkańcami
Prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jacek Sokalski rozmawiał we wtorkowe (13.02.2023) popołudnie z mieszkańcami bloków, znajdujących się przy ulicach Batorego, Jagiellońskiej oraz Krakowskie Przedmieście w Piotrkowie Trybunalskim. Spotkanie zorganizowano, by omówić najważniejsze bieżące sprawy i problemy lokatorów.
Spotkanie PiS w Piotrkowie. Padło ważne pytanie
Politycy działacze oraz zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości spotkali się w niedzielę (04.02.2024) w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. W czasie wydarzenia krytykowano między innymi poczynania obecnej koalicji rządzącej. Gość wydarzenia, były wicepremier Mariusz Błaszczak, podczas swojego wystąpienia podkreślił jednak także jak istotne są zbliżające się wybory samorządowe. Zgromadzeni zapytali zaś o to, kogo PiS poprze w zbliżających się wyborach samorządowych.
Spotkanie z Sakiewiczem u Bernardynów. Czy kościół to miejsce na politykę?
W poniedziałek wieczorem w sali oratorium klasztoru zakonie oo. Bernardynów odbyło się spotkanie z redaktorem naczelnym TV Republika i Gazety Polskiej - Tomaszem Sakiewiczem. Wydarzenie wzbudziło kontrowersje i wywołało falę pytań, czy kościół jest miejscem na wydarzenia polityczne.
Noworoczne spotkanie przedsiębiorców z terenu gminy Grabica
W Gminnym Centrum Kultury w Grabicy odbyło się tradycyjne już, Noworoczne Spotkanie z Przedsiębiorcami. Na zaproszenie Wójta Krzysztofa Kulińskiego licznie odpowiedzieli właściciele firm działających na terenie Gminy Grabica, starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak, radny Rady Powiatu Sylwester Ossowski oraz przewodniczący Rady Gminy Grabica Dariusz Kalisiak wraz z radnymi.
Świąteczne spotkanie z sołtysami
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w Urzędzie Gminy Czarnocin odbyło się spotkanie Wójta Romana Miksy z sołtysami z terenu gminy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat