Artykuły do tagu: śmieci

Radni PiS chcą dopłat do śmieci w Piotrkowie
Piotrkowscy radni Prawa i Sprawiedliwości chcą dopłat z budżetu miasta do systemu śmieciowego w Piotrkowie. Dzięki temu zabiegowi opłata zostałaby utrzymana w obecnej wysokości, czyli 29 zł od osoby.
Znamy nową stawkę za śmieci w Piotrkowie
35 złotych od osoby za odbiór śmieci. Ta stawka, zaproponowana przez Urząd Miasta miałaby wejść w życie od 1 marca. Jej wysokość musi być jednak zaakceptowana przez radnych.
Wysypisko śmieci w centrum miasta?
Tuż przy ul. Słowackiego, praktycznie w centrum największego w mieście osiedla leży sterta porozrzucanych śmieci.
Opłaty za śmieci. Niepokojące doniesienia radnych PiS
38 złotych od osoby - tyle zdaniem piotrkowskich radnych Prawa i Sprawiedliwości ma wynieść od marca opłata za śmieci w Piotrkowie. W związku z możliwą podwyżką radni apelują do prezydenta o wprowadzenie dopłaty do systemu śmieciowego.
Wola Krzysztoporska: nowe harmonogramy wywozu śmieci
W gminie Wola Krzysztoporska od stycznia obowiązują nowe harmonogramy wywozu odpadów komunalnych. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami.
Nowe firmy i harmonogramy wywozu odpadów
Od stycznia 2022 roku w Piotrkowie zmieniły się firmy odpowiedzialne za wywóz odpadów komunalnych z terenu miasta. Nowe są także harmonogramy wywozu odpadów. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.
Śmieci będą odebrane w piątek
Przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Sulejowie informują, że zaplanowany na czwartek (06.01.2022) odbiór odpadów biodegradowalnych z prawobrzeżnej części miasta, odbędzie się w piątek (07.01.2022).
(Na razie) bez podwyżek za śmieci w Piotrkowie
29 złotych od osoby będzie w dalszym ciągu wynosić stawka za odbiór odpadów komunalnych. Urzędnicy na początku roku nie przewidują podwyżki opłaty za śmieci. Niewykluczone jednak, że wzrost stawki - tylko nieco później - i tak będzie nas czekał.
Posprzątali nielegalnie wyrzucone śmieci
Urzędnicy z Wolborza podjęli decyzję o posprzątaniu góry śmieci porzuconych przez nieznanego sprawcę w Bogusławicach. Pracom porządkowym asystowali policjanci, którzy nadal poszukują osoby odpowiedzialnej za zaśmiecanie gminy.
Śmieci przy drodze. Władze nie odpuszczą sprawcy
Wielka sterta śmieci została porzucona na drodze gruntowej pomiędzy domem ludowym w Bogusławicach a lasem. Zmieszane odpady będzie trzeba posprzątać. Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros zapowiedział, że zajmie się tym Urząd Miejski. Dodaje jednocześnie, że nie zamierza odpuścić sprawcy, a sprawa już została zgłoszona na policję.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat