Artykuły do tagu: zderzenie

24 godziny temu, 10:05
Zderzenie BMW i lawety na A1
Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałkowy (06.12.2021) poranek na autostradzie A1. W okolicach węzła Piotrków Trybunalski Południe zderzyły się ze sobą samochody marek BMW oraz Iveco.
Zderzenie dwóch samochodów w Biskupiej Woli
W niedzielę 5 grudnia, w godzinach porannych dwa samochody osobowe zderzyły się w miejscowości Biskupia Wola (gm. Czarnocin).
Karambol na DK12. Ponownie tworzyły się ogromne korki
To już kolejne zdarzenie w piątek na drogach naszego regionu, a także następne na DK12, tym razem w Poniatowie doszło do zderzenia 5 pojazdów.
Zderzenie na DK 12 w Piotrkowie. Ogromne korki!
Przy wyjeździe z Piotrkowa na Sulejów zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Droga jest zablokowana, a w tej części miasta tworzą się ogromne korki.
Groźne zderzenie w Piotrkowie
W poniedziałek w godzinach porannych na skrzyżowaniu Alei Sikorskiego i Concordii doszło do zderzenia dwóch samochodów.
Zderzenie na Sienkiewicza w Piotrkowie
Około godziny 15:00 doszło do zderzenia autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego z autem osobowym na ul. Sienkiewicza.
Autobus MZK zderzył się z osobówką
Do kolizji z z udziałem autobusu piotrkowskiego MZK oraz samochodu osobowego doszło we wtorek rano na ul. Sulejowskiej.
Zderzenie TIRów na A1. [AKTUALIZACJA]
W miejscowości Wroników na autostradzie A1 doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Zablokowany był prawy pas ruchu w kierunku na Gdańsk.
Samochód zderzył się z jeleniem
W niedzielę około godz. 18:00 w Podwłodzimierzowie samochód osobowy zderzył się z przebiegającym przez drogę jeleniem. Do groźnego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 742 pomiędzy Włodzimierzowem a Łęcznem.
Nocne zderzenie z bramą. Kierowca był pijany
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w późnych godzinach wieczornych na ul. Wojska Polskiego. Kierujący samochodem osobowym wjechał w bramę jednej z posesji. Jak się okazało, był pod wpływem alkoholu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat