Artykuły do tagu: Śmieci

Śmieciarką w lexusa. Nietypowe zderzenie w Piotrkowie
O tym, że prowadząc pojazd zawsze trzeba zachować pełną koncentrację przekonał się we wtorkowe (30.04.2024) przedpołudnie kierowca śmieciarki. W czasie wykonywania manewru cofania wjechał w lexusa i poważnie go uszkodził.
Wywóz gruzu w Łodzi – jak skutecznie pozbyć się odpadów?
Sprawne prowadzenie prac budowlanych ma związek z szybkim pozbyciem się odpadów. Wywóz gruzu w Łodzi może być wyzwaniem, zwłaszcza bez odpowiedniego zaplecza. Poznaj jak zorganizować jeden z najlepszych sposobów na wywóz śmieci bez zbędnych komplikacji.
Są nowe harmonogramy odbioru odpadów. Sprawdź, kiedy będą zabierać śmieci
Dla mieszkańców gminy Wola Krzysztoporska przygotowano już nowe harmonogramy odbioru odpadów komunalnych. Będą one obowiązywać przez cały 2024 rok.
Co z segregacją śmieci na piotrkowskim cmentarzu?
Czas Wszystkich Świętych to okres zadumy i wspomnień, ale także wzmożony ruch na cmentarzach. W tym czasie ludzie prześcigają się w ilości zakupionych zniczy oraz wiązanek. To generuje wiele śmieci, które trzeba poddać segregacji.
Śmiecioodpowiedzialny Piotrków
Galeria Focus Mall zaprasza na event "Śmiecioodpowiedzialny Piotrków". Akcja promująca właściwą segregację odpadów połączona ze zbiórką elektrośmieci odbędzie się w najbliższą sobotę.
05.10.2023 11:13
Nowe stawki za śmieci
1 października w gminie Wola Krzysztoporska zmieniły się stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Jak podkreślają urzędnicy, zmiana stawek dotyczy opłat od IV kwartał bieżącego roku, której termin płatności przypada do 15 stycznia 2024 r.
Stawka za śmieci zostaje bez zmian
Dobra informacja dla mieszkańców gminy Sulejów. Stawka za śmieci zostanie tutaj bez zmian, a wszystko dzięki korzystnie rozstrzygniętemu przetargowi.
Zebrali tony elektrośmieci
Zdecydowanym sukcesem zakończyła się akcja druhów z czternastu jednostek OSP z gminy Wolbórz. Strażacy włączyli się w ogólnopolską inicjatywę zebrania jak największej ilości elektrośmieci. Liczenie łącznej wagi odpadów wciąż trwa, ale już wiadomo, że mówimy o wielkiej masie.
Zostawił śmieci w lesie, odpowie przed sądem
Wspólne działania policjantów z Sulejowa oraz strażników Straży Leśnej pozwoliły na ustalenie i odnalezienie właściciela śmieci pozostawionych w lesie. 41-latek wkrótce odpowie przed sądem za popełnione wykroczenia. Otrzymał również nakaz posprzątania odpadów.
Inspiruj(SI)ę w Dzień bez Śmiecenia
Już 11 maja rusza 17. edycja kampanii Dzień bez Śmiecenia, prowadzonej przez Rekopol OOO S.A. Pod hasłem „Inspiruj(SI)ę!” organizatorzy zachęcają do promowania prawidłowych postaw ekologicznych w środowisku lokalnym. Na stronie www.dzienbezsmiecenia.pl na zainteresowanych czeka dawka ekologicznej wiedzy, wiele ciekawych i inspirujących materiałów edukacyjnych, a na najbardziej zaangażowanych - konkurs z atrakcyjnymi nagrodami – między innymi rowerami górskimi.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat