Advertisement

Artykuły do tagu: śmietnik

Kto podpala śmietniki w Piotrkowie?
W nocy z soboty na niedzielę w Piotrkowie doszło do pożaru pięciu śmietników. Wszystko wskazuje na to, że doszło do ich podpalenia.
Pożar na Dmowskiego w Piotrkowie
Potrącenie dziecka na przejściu dla pieszych w Al. Sikorskiego to nie jedyne groźne zdarzenie do jakiego doszło w sobotnią noc w zachodniej części miasta. Niebezpiecznie zrobiło się także na ul. Dmowskiego.
Trzy zastępy straży gasiły ogień przy Garncarskiej
Kilka minut przed 16:00 do piotrkowskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze na piotrkowskim Starym Mieście. Płonąć miały komórki lokatorskie znajdujące się przy ul. Garncarskiej.
Podpalenie wiat śmietnikowych. Policja szuka sprawców
Pożar czterech wiat śmietnikowych na terenie Piotrkowa. Najprawdopodobniej doszło do podpalenia pojemników ze zmieszanymi odpadami. Sprawą zajęła się piotrkowska policja.
Inteligentne śmietniki - innowacja z Ciechanowa, za którą nie nadąża prawo
Czterokrotny wzrost liczby segregujących śmieci w zabudowie wielorodzinnej i rozwiązanie problemu anonimowości w blokach mieszkalnych – takie efekty przyniosło zastosowanie w Ciechanowie inteligentnych pojemników na odpady. Miasto za ten projekt zdobyło nagrodę w konkursie Serwisu Samorządowego PAP Innowacyjny Samorząd 2020 w kategorii gminy miejskie.
Palił się śmietnik przy Kostromskiej
Strażacy gasili śmietnik przy ul. Kostromskiej w Piotrkowie.
Niszczą śmietniki – mieszkańcy spółdzielni płacą
Zniszczone zamki, powyrywane klamki, porozrzucane śmieci. Zamykane na klucz śmietniki powstały między innymi po to, by na osiedlach był porządek. Niestety – coraz częściej dochodzi do kradzieży wkładek i dorabiania kluczy. Powstaje bałagan, a mieszkańcy płacą...
Piotrków: Niezły bałagan z tym śmietnikiem
Koło przedszkola, pod oknami bloku, na drodze publicznej – każda lokalizacja jest zła. A przecież śmietnik – bo o nim mowa – gdzieś stanąć musi. Mieszkańcy bloku boją się fetoru i... protestują. Dyrekcja pobliskiego przedszkola boi się o dzieci i... protestuje. Spółdzielnia mieszkaniowa ma na to wszystko odpowiednie przepisy i... śmietnik buduje. Sytuacja bez wyjścia? Może nie produkować śmieci...
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat