Advertisement

Artykuły do tagu: zatrzymanie

przedwczoraj, 11:07
Pędził 211 km/h
Piotrkowscy policjanci zatrzymali kierowcę opla, który na autostradzie przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 100 km/h. Mężczyzna otrzymał 2500 złotych mandatu oraz 15 punktów karnych. Funkcjonariusze nieustannie apelują o rozsądek na drogach i dodają, że nadmierna prędkość zabija.
Nietrzeźwi i bez uprawnień na drogach regionu
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim oraz mundurowi z OPP w Łodzi, pełniący służbę na terenie miasta i powiatu kontrolowali kierowców, poruszających się drogami regionu. Tylko jednego dnia policjanci zatrzymali aż trzech nietrzeźwych kierowców.
21-latek ukradł mercedesa z warsztatu
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 21-letniego sprawcę włamania do warsztatu samochodowego. Mężczyzna ukradł stamtąd osobowego mercedesa o wartości 30 tysięcy złotych. Odzyskany pojazd policjanci przekazali właścicielowi, a złodziejowi przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem. Teraz o dalszym losie tomaszowianina zadecyduje sąd.
Uderzył kobietę, by ukraść alkohol
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 42-latka, który w jednym z marketów chciał ukraść alkohol. Aby zatrzymać skradzione mienie mężczyzna uderzył pracownicę ochrony. Złodziej usłyszał już prokuratorskie zarzuty. W związku z tym, że działał w warunkach wielokrotnego powrotu do przestępstwa grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.
Pijany bez uprawnień wiózł dwoje dzieci i nietrzeźwą partnerkę
Prawie 2,8 promila alkoholu w organizmie miał 50-letni kierowca audi, który przewoził dwoje dzieci. Mężczyzna wsiadł za kierownicę pomimo braku prawa jazdy. Samochodem podróżowała też jego pijana partnerka. Kierującemu grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.
Poszukiwany kradł w piotrkowskiej drogerii
27-latek kradł w drogerii na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Łupem padły artykuły elektryczne, a wartość strat oszacowano na łączną kwotę około 1300 złotych. Okazało się także, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym do odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności. Złodziejowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Ukradł auto w Piotrkowie, dojechał do Wielunia... pijany
Dzięki czujnej i wzorowej obywatelskiej postawie mieszkańca powiatu wieluńskiego doszło do zatrzymania 31-letniego kierowcy. Mężczyzna jechał pijany, bez uprawnień skradzionym wcześniej w Piotrkowie Trybunalskim samochodem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Bracia w rękach policjantów
Działania bełchatowskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania dwóch przestępców. Jeden z nich odpowie za kradzież, natomiast drugi usłyszał zarzut paserstwa. Mężczyźni okazali się być braćmi. Za ich przewinienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Po służbie zdemaskował poszukiwanego
Funkcjonariusz z wydziału kryminalnego piotrkowskiej komendy policji rozpoznał w pracowniku budowlanym, mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 41-latek miał odbyć karę pozbawienia wolności. Poszukiwany został natychmiast zatrzymany przez patrol ruchu drogowego, który przeprowadzał kontrolę w okolicy.
Nie żyje mężczyzna podejrzany o pedofilię
Nie żyje podejrzany o przestępstwa o charakterze pedofilskim. W trakcie śledztwa mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów. Groziła mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że zmarł z przyczyn naturalnych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat