Artykuły do tagu: straż

Ćwiczenia terenowe z gaszenia pożarów lasów
Sezon letni coraz bliżej, a wraz z nim zwiększające się ryzyko zagrożeń pożarowych w lasach. Dlatego na terenie wspólnoty leśnej w Przygłowie odbyły się ćwiczenia dotyczące gaszenia obszarów leśnych w miejscach trudno dostępnych. Ćwiczyli strażacy, służba leśna, sekcje dronowe oraz uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół CKZ w Bujnach. Łącznie w tym wydarzeniu wzięło udział blisko 80 osób.
Pożar w ZSCKU w Sulejowie
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sulejowie wybuchł pożar. Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 11.00.
Wola Krzysztoporska stawia na bezpieczeństwo
Jak zmieniała się gmina Wola Krzysztoporska w ciągu ostatnich pięciu lat? Urzędnicy podsumowali, co udało się zrobić w tym czasie dla bezpieczeństwa mieszkańców.
Groźny wypadek na terenie powiatu piotrkowskiego. Zderzyły się dwie osobówki
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielne popołudnie w miejscowości Szydłów-Kolonia w gminie Grabica.
Udzielanie pierwszej pomocy nie stanowi dla nich problemu
II Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy odbyły się w sobotę w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy.
Zderzenie dwóch pojazdów na Rakowskiej
Do wypadku doszło w środę rano na drodze między Piotrkowem a Moszczenicą. Samochód osobowy zderzył się z busem.
Młodzież zapobiega pożarom
W poniedziałek (18.03) w Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalski przeprowadzono miejskie eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. W eliminacjach wzięło udział 29 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Kolejna katastrofa budowlana przy ulicy Dąbrowskiego
Zawaliła się kolejna część nieużytkowanego budynku przy ulicy Dąbrowskiego w Piotrkowie. Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 18.00.
Niemal 200 tysięcy złotych dla strażaków
Ochotnicze straże pożarne w Tychowie, Janówce i Sulejowie wygrały w konkursie organizowanym przez samorząd województwa i otrzymają dotację na remonty remiz strażackich.
Nowy wóz strażacki w Bilskiej Woli
W garażu Ochotniczej Straży Pożarnej w Bilskiej Woli oficjalnie zaparkowano nowy wóz. Z tej okazji zorganizowano uroczystość, w której wzięli udział nie tylko strażacy, ale także mieszkańcy, przedstawiciele gminy Sulejów oraz zaproszeni goście.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat