Reklama

Artykuły do tagu: ogień

Kto podpala śmietniki w Piotrkowie?
W nocy z soboty na niedzielę w Piotrkowie doszło do pożaru pięciu śmietników. Wszystko wskazuje na to, że doszło do ich podpalenia.
Wypalanie traw prowadzi do tragedii. Straż ponawia apele
Strażacy po raz kolejny już apelują, aby nie wypalać traw. Niestety każdej wiosny prośba wraca jak bumerang. A problem jest poważny. Pożary rozprzestrzeniają się szybko, zwłaszcza w czasie suchych, słonecznych dni. Poza tym strażacy tracą czas na gaszenie łąk, zamiast nieść pomoc tam, gdzie są naprawdę potrzebni.
07.06.2021 23:43
Pożar samochodu na A1
W godzinach popołudniowych zapalił się samochód osobowy na trasie A1 w kierunku Łodzi.
Strażacy z Piotrkowa i regionu walczyli z pożarem dzikiego wysypiska
Aż sześć zastępów straży pożarnej walczyło w piątkowe popołudnie z pożarem dzikiego wysypiska śmieci pomiędzy Kurnędzem, a Sulejowem - informuje portal sulejow24.com. Na miejscu pracowały po dwa zastępy z Piotrkowa oraz KSRG OSP Sulejów i po jednym z KSRG OSP Przygłów oraz OSP Kurnędz.
Pożar samochodu w gminie Sulejów
W Barkowicach (gm. Sulejów) doszło w czwartek (27 maja) do pożaru dostawczego volkswagena. Powodem pojawienia się ognia prawdopodobnie było zwarcie instalacji elektrycznej. Na miejsce zadysponowano trzy jednostki straży pożarnej - z Przygłowa, Barkowic oraz Piotrkowa.
Trzy zastępy straży gasiły ogień przy Garncarskiej
Kilka minut przed 16:00 do piotrkowskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze na piotrkowskim Starym Mieście. Płonąć miały komórki lokatorskie znajdujące się przy ul. Garncarskiej.
Potężny pożar na terenie Elektrowni Bełchatów [Aktualizacja]
Po niedawnym wyłączeniu większości bloków energetycznych, Elektrownia Bełchatów boryka się z kolejnym problemem. Tym razem na terenie największego producenta energii w kraju wybuchł potężny pożar, z którym walczyło kilkanaście zastępów straży oraz zakładowe służby ratunkowe. W wyniku zdarzenia zostanie wyłączony jeden z bloków energetycznych.
24.04.2021 10:18
Pożar w gminie Wolbórz
Do dużego pożaru doszło w piątek (23 kwietnia) po południu w Lubiaszowie, w gminie Wolbórz. Płonął tam budynek mieszkalny. Według wstępnej oceny strażaków, obiekt nie będzie się nadawał do zamieszkania.
Tysiące zwierząt co roku ginie w płomieniach
Już od wielu lat przełom zimy, wiosny oraz przedwiośnie to okresy, w których wyraźnie wzrasta liczba pożarów łąk i nieużytków. Wiele osób wypala trawy i nieużytki rolne, tłumacząc swoje postępowanie chęcią użyźniania gleby. Cierpią na tym przede wszystkim bezbronne zwierzęta. Starosta Piotr Wojtysiak przyłącza się do akcji straży pożarnej "Stop pożarom traw!".
Strażacy rozpoczęli weekend od dwóch pożarów
Do aż dwóch poważnych pożarów musieli w piątkowe przedpołudnie wyjeżdżać strażacy z Piotrkowa i regionu. Najpierw palił się budynek mieszkalny w Biskupiej Woli, a nieco później ogień wybuchł w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Okrzei w Piotrkowie.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat