Advertisement

Artykuły do tagu: Dom

Fatalne konsekwencje skoku
Lato to czas wypoczynku na świeżym powietrzu. Ważne, aby nie stracić przy tym zdrowego rozsądku. Jak niebezpieczny może być brak wyobraźni, przekonał się 19-atek, który podczas wizyty mad rzeką postanowił skoczyć do wody "na główkę". Młody mężczyzna doznał urazu kręgosłupa i stracił władzę w kończynach.
Wiceminister Krzysztof Ciecióra deklaruje gwarantowaną cenę węgla
Tona węgla ma kosztować 996 zł. To średnia przyjęta przez rząd w projekcie ustawy mającej uregulować ceny tego surowca na polskim rynku. Galopujące podwyżki, doprowadziły do tego, że za tonę trzeba było zapłacić nawet ponad 2 500 zł. Krzysztof Ciecióra, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi deklaruje, że każdy będzie w tej cenie mógł zakupić 3 tony węgla.
Zapraszają na Koncert Chwały i Pokoju
W Boże Ciało w Piotrkowie odbędzie Koncert Chwały i Pokoju. Wydarzenie będzie nawiązywało do aktualnej sytuacji na świecie i będzie połączone z modlitwą o pokój.
Zaśpiewali giganci polskiego rocka
W ten weekend bawi się też Radomsko. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem mocniejszych brzmień. Wystąpili Marek Piekarczyk oraz grupa Lady Pank.
09.06.2022 09:16
Zagra także Lady Pank
Najbliższy weekend będzie bardzo obfity w wydarzenia muzyczne w Piotrkowie i regionie. Świętować będzie także Radomsko, a tam na scenie pojawi się m.in. zespół Lady Pank, który będzie świętował swoje 40-lecie.
Wolbórz świętuje! Na scenie Czadoman, Oreada i Enej [dużo zdjęć]
Zespoły Enej i Oreada, a także Czadoman zaprezentowały się w sobotę mieszkańcom naszego regionu z okazji Dni Wolborza. W niedzielę przygotowano głównie atrakcje dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.
Jak dbać o klimatyzację w domu lub firmie
Klimatyzator domowy lub biurowy to urządzenie, którego podstawowym zadaniem jest chłodzenie powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Korzystanie z niego wpływa na poprawę komfortu w okresie letnim, gdy temperatura powietrza jest wysoka. Ze względu na wzrost popularności klimatyzacji domowych i biurowych, warto dowiedzieć się jak dbać o sprzęt, by pracował wydajnie i niezawodnie przez długi czas.
Dni Wolborza już w ten weekend!
Zespoły Enej i Oreada, a także Czadoman zaprezentują się mieszkańcom naszego regionu już w najbliższy weekend (4-5 czerwca). To z okazji Dni Wolborza. Ich występy zaplanowano na sobotę, natomiast w niedzielę zorganizowany zostanie Dzień Dziecka.
Jak urządzić przedpokój? Doradzamy
Przedpokój stanowi bardzo ważną część każdego domostwa. Jest on swoistą wizytówką całego domu, gdyż to właśnie tutaj witamy i przyjmujemy gości. Ważne zatem, by odpowiednio zaaranżować tę przestrzeń tak, by zapraszała do wejścia dalej. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak funkcjonalnie i estetycznie urządzić przedpokój.
Zbudują dom… w zaledwie 3 dni
Tego jeszcze nie było w Piotrkowie! Na terenie hurtowni budowlanej Kenpol trwa budowa domu szkieletowego w nowoczesnej technologii. Budowlańcy chcą postawić go w zaledwie w trzy dni.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat