Advertisement

Artykuły do tagu: Jerozolimska

Zderzenie osobówek obok Mediateki
Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło we wtorkowe (13.09.2022) przedpołudnie na ul. Jerozolimskiej w Piotrkowie. Uczestnikami zdarzenia byli kierowcy hondy oraz volkswagena.
Kundelek zaatakowany przez dziki przy SP nr 5 w Piotrkowie
Pies odniósł poważne rany podczas spaceru nieopodal placówki mieszczącej się przy ul. Jerozolimskiej. Na szczęście dzięki interwencji dwóch piotrkowskich weterynarzy zwierzę dochodzi już do siebie. O sprawie poinformowała nas mieszkanka Piotrkowa, której dziecko uczy się w "piątce".
Nowe mieszkania na Starym Mieście
31 mieszkań dla piotrkowian powstanie w nowej kamienicy u zbiegu ulic Jerozolimskiej i Starowarszawskiej. To kolejna inwestycja w ramach projektu „Młode Stare Miasto”.
Pierwsza inwestycja związana z budową nowej biblioteki
Nowe schody, murek a także przejście pojawią się w przyszłym roku na Starowarszawskiej między ulicami Skłodowskiej – Curie a Jerozolimską. Inwestycja ma związek z budową nowej biblioteki na pl. Pofranciszkańskim. Miasto właśnie ogłosiło przetarg na „wykonanie pasażu pieszego wraz z murkiem oporowym”. s
74-letni kierowca nie zatrzymał się na czerwonym
Na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z Jerozolimską w Piotrkowie doszło w niedzielę po południu do wypadku drogowego.
Kierowca twingo potrącił 13-latkę
Na ulicy Jerozolimskiej przy Zamkowej w Piotrkowie doszło w poniedziałek wieczorem do wypadku.
Piotrkowianie, szanujcie żydowski cmentarz!
Co prawda nie ma tam macew, ale chyba wszyscy mieszkańcy wiedzą, że teren za Miejską Biblioteką Publiczną przy ul. Jerozolimskiej w Piotrkowie to żydowski cmentarz. - Codziennie idąc rano do pracy widzę, jak cmentarz ten jest dewastowany i bezczeszczony - zauważa jedna z mieszkanek miasta.
Przy okazji budowanej na ul. Krętej kanalizacji deszczowej planowane jest położenie asfaltu na 300-metrowym odcinku ul. Jerozolimskiej. Jest to, w przybliżeniu, połowa tej ulicy. Druga część, naprawiana była kilkanaście lat temu.
Zmiany na dwóch piotrkowskich skrzyżowaniach
Piotrkowscy drogowcy planują wprowadzenie zmian w działaniu sygnalizacji świetlnej na dwóch skrzyżowaniach z ulicą Wojska Polskiego.
Szybka reakcja sąsiadów, a później strażaków uratowała życie 73-letniego mieszkańca Piotrkowa.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat