Advertisement

Artykuły do tagu: piotrków

Świętowali piotrkowscy krwiodawcy
W weekend w budynku Starostwa Powiatowego piotrkowscy krwiodawcy obchodzili ogólnopolski Dzień Honorowych Dawców Krwi. Podczas spotkania uhonorowano wyjątkowe osoby za ich bezinteresowny wkład w ratowanie życia poprzez regularne oddawanie życiodajnego płynu.
Piotrków jednym z najbardziej zanieczyszczonych miast w UE
Piotrków Trybunalski znalazł się na 3. miejscu miast najbardziej zanieczyszczonych drobnymi pyłami PM2.5 według raportu Europejskiej Agencji Środowiska za lata 2021-2022. W pierwszej dwudziestce rankingu znalazło się aż 12 polskich miast.
Akcja dekorowania choinek rozpoczęta
W Piotrkowie rozpoczęła się akcja dekorowania choinek, które ozdobią miasto na Boże Narodzenie. Żywe drzewka pojawiły się na ulicach Polskiej Organizacji Wojskowej i Słowackiego, a teraz każdy może je udekorować.
15 godzin temu, 21:31
Piotrkowianin uległ Azotom
Kandydat do medalu mistrzostw Polski po raz drugi w tym sezonie lepszy od Piotrkowianina. Azoty Puławy pokonały drużynę Michała Matyjasika 35:30 (18:14) w meczu 15. Serii ORLEN Superligi. Gospodarze od początku podyktowali swoje warunki. Dość szybko wypracowali sobie wyraźną przewagę, którą utrzymali do końcowej syreny.
O wyjątkowym pomniku na piotrkowskim cmentarzu
Piotrków przez wieki był miastem wielokulturowym. Świadectwa tej historii znajdziemy w wielu miejscach w grodzie trybunalskim. Jednym z nich jest bez wątpienia stary cmentarz. I właśnie tam dziś zaglądamy.
Nowy sprzęt dla bezpieczeństwa pacjentów
Nowy sprzęt do laparoskopii jest już w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Urządzenie ma usprawnić pracę medyków, a także sprawić, że zabiegi będą bezpieczniejsze.
Wielkie sukcesy piotrkowskich Jaskółek
Tancerze Akademii Tańca Sportowego ”JASKÓŁKI” z powodzeniem wzięli udział w turniejach organizowanych w Godzianowie oraz Wartkowicach. Piotrkowianie aż 11 razy stawali na podium i przywieźli do domów mnóstwo medali.
3 dni temu, 13:25
Celem awans do III ligi
Polonia Piotrków zakończyła rundę jesienną na 4. pozycji w rozgrywkach IV ligi łódzkiej. Piotrkowianie tracą tylko trzy punkty do lidera Sokoła Aleksandrów Łódzki. Jaka to była runda dla Polonii? Czy celem zielono-biało-niebieskich jest awans do III ligi? M.in. o tym porozmawialiśmy z Robertem Grzesiukiem, trenerem Polonii Piotrków Trybunalski
Jest decyzja w sprawie podatku od nieruchomości w Piotrkowie
Dobra informacja dla mieszkańców oraz przedsiębiorców w Piotrkowie. W przyszłym roku nie będzie podwyżki podatku od nieruchomości.
Nocny rajd nordic walking w Piotrkowie
Wyjątkowe wydarzenie szykuje piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W piątek 15 grudnia zaprasza wszystkich miłośników pieszych wędrówek na Nocny Rajd Nordic Walking.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat