Advertisement

Artykuły do tagu: Kino

Najnowszy repertuar kina Helios
Przedpremiera filmu "Wonka" oraz premiery produkcji "Nóż w nocnej ciszy", "To właśnie miłość. 20 rocznica", "Trolle 3" oraz "Kicia Kocia pod choinkę" czekają nas w najbliższych dni w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Będzie też Mikołajkowy Maraton.
Kolejny
Przed mieszkańcami gminy Sulejów kolejny "Filmowy Piątek w MOK". Znów będzie można obejrzeć film na nowych wygodnych krzesłach, z mocnym studyjnym nagłośnieniem oraz 7-metrowym ekranem.
30.11.2023 07:00
Poznaj nowości Heliosa
Najbliższe dni w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim przyniosą kolejne premiery. Tym razem nowości są skierowane głównie do młodszych widzów, choć bez wątpienia także dorośli będą się świetnie bawić, oglądając przygody bohaterów animacji "Trolle 3", a następnie przenosząc się w niezwykły świat Willy'ego Wonki.
Mikołajki z kinem Helios
Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najlepszy scenariusz na spędzenie tego święta to filmowa przygoda w kinach Helios! Niezapomniane bajki i wzruszające historie oraz moc konkursów z nagrodami - to wszystko czeka na was w kinach 2, 3 i 6 grudnia.
Kino PIKSEL już w czwartek
„Goya. Śladami mistrza" - to tytuł kolejnego filmu, jaki zostanie wyświetlony w kinie studyjnym "PIKSEL". Seans zaplanowano w czwartek o godz. 18.00. Bilety już w sprzedaży.
Czy Napoleon podbije serca widzów?
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim ma dla amatorów filmu na dużym ekranie wiele propozycji na najbliższe dni. Wśród nich są też premiery: "Napoleon", "Noc dziękczynienia" oraz "Życzenie".
Kochanica króla Jeanne du Barry" - to tytuł kolejnego filmu, jaki zostanie wyświetlony w kinie studyjnym "PIKSEL". Seans w sobotę (18.11) o godz. 17.00. Bilety są już w sprzedaży.
16.11.2023 13:10
Startuje kino studyjne!
Po wielu próbach i kilkunastu miesiącach oczekiwań startuje studyjne kino w auli multimedialnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie. Pierwszy seans już w najbliższą sobotę.
Najnowsza odsłona serii "Igrzyska śmierci" wkracza do kin. Jej tytuł to: "Ballada ptaków i węży". Główne role zagrają Rachel Zegler oraz Tom Blyth. Poza tym w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim będziecie mogli również w najbliższych dniach premierowo obejrzeć familijną produkcję "Życzenie". Co jeszcze?
Będzie hit na miarę
Początek listopada to kolejne kinowe hity. Na ekranach pojawi się Kapitan Marvel, Święty Mikołaj oraz kolejni bohaterowie IGRZYSK ŚMIERCI. Czy "Uwierz w Mikołaja" stanie się przebojem kasowym na miarę "Listów do M."?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat