Artykuły do tagu: Wernisaż

Józef Jakubczyk i jego wyjątkowa Ziemia Piotrkowska uwieczniona na fotografiach
Mediateka 800-lecia zaprasza na wystawę fotograficzną Józefa Jakubczyka zatytułowaną "Moja wyjątkowa Ziemia Piotrkowska". Uroczyste otwarcie ekspozycji nastąpi w najbliższy piątek.
Piotrkowski Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę "Epizody z życia przedmiotów. Kolekcja martwej natury w zbiorach Biura Wystaw Artystycznych w Sieradzu".
Młodzi artyści nagrodzeni w konkursie
W Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie odbył się wernisaż prac nadesłanych na konkurs "Barwy Dźwięków". Organizatorem wydarzenia było Liceum Sztuk Plastycznych w ZSP nr 6 w Piotrkowie.
„KAMYK jakiego pamiętamy”. Wystawa poświęcona piotrkowskiemu aktorowi
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK i Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne Fcztery zapraszają 1 lutego o godz. 18.00 do OEA MOK (ul. Słowackiego 13) na wernisaż wystawy fotograficznej pod tytułem "KAMYK jakiego pamiętamy".
VII Piotrkowskie Biennale Sztuki. Wernisaż wystawy w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie już po raz siódmy zorganizował Piotrkowskie Biennale Sztuki. Tematem przewodnim jest "Stoicki impuls". W sobotę odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy i poznaliśmy laureatów.
Wystawa Elżbiety Makagon i koncert BezNut w Mediatece 800-lecia
Już dziś w Mediatece 800-lecia odbędzie się wernisaż wystawy autorskiej Elżbiety Makagon. Uroczyste otwarcie umili występ grupy BezNut.
Wystawa poplenerowa w Mediatece 800-lecia
Dzisiaj o godzinie 18:00 w Mediatece 800-lecia odbędzie się wernisaż wystawy prac powstałych podczas dwóch plenerów malarskich. Pierwszy odbył się w Pino w Toskanii, drugi – w miejscowości Sieczka w gminie Aleksandrów.
„Teren zabudowany” Katarzyny Józefowicz w ODA w Piotrkowie
Piotrkowski Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy „Teren zabudowany”. Jest to zbiór prac Katarzyny Józefowicz, obrazujących związki człowieka z architekturą. Uroczyste otwarcie ekspozycji nastąpi już w ten piątek (7 lipca) o godzinie 19:00 w galerii przy ul. Dąbrowskiego 5.
Seniorzy z OEA podzielą się pasją tworzenia
„Malarstwo - Nasza Pasja” to tytuł wystawy prac uczestników Klubu Seniora, działającego w Ośrodku Edukacji Artystycznej. Wernisaż ekspozycji odbędzie się 8 lipca o godzinie 17:00 w siedzibie Mediateki 800-lecia przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3.
Wystawa  tkactwa artystycznego już otwarta
Od czwartku (18.05) można oglądać wystawę tkactwa artystycznego "Nicią Malowane" w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Prace zostały przygotowane przez uczestników warsztatów tkackich w MOK-u pod opieką Józefa Jakubczyka.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat