Advertisement

Artykuły do tagu: Józef Jakubczyk

Piotrkowianie z wernisażem we Francji
Józef Jakubczyk wraz ze swymi uczennicami zaprezentował wystawę tkanin artystycznych „JAKUBCZYK i uczniowie” we francuskim Tourrettes. Dzieła powstawały w trakcie warsztatów z tkactwa.
Wystawa  tkactwa artystycznego już otwarta
Od czwartku (18.05) można oglądać wystawę tkactwa artystycznego "Nicią Malowane" w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Prace zostały przygotowane przez uczestników warsztatów tkackich w MOK-u pod opieką Józefa Jakubczyka.
Wernisaż wystawy Józefa Jakubczyka
Moc talentu i niezwykła skromność - tak w skrócie można określić Józefa Jakubczyka, świętującego w tym roku 40-lecie pracy artystycznej. Jubileuszowa wystawa jest przekrojem twórczości artysty. Oprócz gobelinów można zobaczyć również obrazy i fotografie wykonane przez Jakubczyka. Część wystawy zajmują także prace jego uczennic, które powstały podczas warsztatów prowadzonych przez mistrza gobelinów w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie.
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę tkanin, malarstwa i fotografii Józefa Jakubczyka „Jakubczyk & uczniowie”. Wystawa zostanie zorganizowana z okazji jubileuszu 40-lecia pracy artystycznej twórcy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat