Józef Jakubczyk i jego wyjątkowa Ziemia Piotrkowska uwieczniona na fotografiach

Wtorek, 02 lipca 20241
Mediateka 800-lecia zaprasza na wystawę fotograficzną Józefa Jakubczyka zatytułowaną "Moja wyjątkowa Ziemia Piotrkowska". Uroczyste otwarcie ekspozycji nastąpi w najbliższy piątek.
fot.: Józef Jakubczyk fot.: Józef Jakubczyk "Moja wyjątkowa Ziemia Piotrkowska"

Józef Jakubczyk, absolwent PWSSP w Łodzi, znany jest z artystycznej działalności twórczej w dziedzinie tkaniny artystycznej (gobelinu) i malarstwa. Jego prace prezentowane były na 110 wystawach indywidualnych i kilkudziesięciu zbiorowych w kraju i zagranicą.

 

"Moja wyjątkowa Ziemia Piotrkowska" będzie pierwszą wystawą Józefa Jakubczyka z fotografią w roli głównej. Wybór prac odzwierciedla najnowszą pasję autora. Artysta coraz więcej czasu przeznacza na fotografowanie natury, która stanowi dla niego nieograniczoną inspirację.

 

Wernisaż zaplanowano na 5 lipca o godzinie 18:30.

 
Ekspozycję będzie można oglądać w Mediatce 800-lecia do 10 sierpnia.

 

Wstęp wolny.

 

Józef Jakubczyk - Moja wyjątkowa Ziemia Piotrkowska w Mediatece 800-lecia

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

bk ~bk (Gość)02.07.2024 18:29

Cudo to zdjęcie w artykule.

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat