Advertisement

Artykuły do tagu: ODA

02.06.2023 11:14
Przyjdź i oddaj krew
Hufiec ZHP Piotrków Trybunalski przy współpracy z Akademią Piotrkowską organizuje akcję krwiodawstwa. Każdy, kto chciałby się podzielić tym bezcennym lekiem, często potrzebnym do ratowania życia, powinien zarezerwować sobie czas w sobotę (03.06.2023) między 11.00 a 14.00.
Jak się ubrać na spotkanie biznesowe?
Kobiety, które mają w perspektywie spotkanie biznesowe, bardzo często zastanawiają się, jaką stylizację wybrać, aby wywrzeć na rozmówcach odpowiednie wrażenie. Nie ma co ukrywać – przy takich okazjach najlepiej sprawdza się nieśmiertelna klasyka. O czym pamiętać, wybierając ubrania na spotkanie biznesowe?
Fajne pomysły na prezenty dla dzieci – odkryj propozycje
Istnieje wiele okazji, aby dzielić się prezentami, a razem z nimi radością. Nawet nie trzeba do tego okazji – miło jest wręczać podarunki, a jeszcze milej je otrzymywać. Szczególnie gdy jest się dzieckiem, radość może rozpierać nawet z błahych powodów. Wybierając jednak prezent dla dziecka, warto się zastanowić, co mu dać, aby naprawdę sprawić mu przyjemność. Na szczęście są miejsca, gdzie nie trzeba długo szukać, aby znaleźć coś w sam raz!
Centrum krwiodawstwa w nowej odsłonie
Po dwóch tygodniach przerwy w czwartkowy poranek otwarto piotrkowski oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W tym czasie remontowano i adoptowano nowe pomieszczenia. Teraz będzie dużo wygodniej.
Brakuje wody w parkowym stawie
Od kilku tygodni w stawie w parku ks. J. Poniatowskiego w Piotrkowie zostało bardzo mało wody. To jednak nie wynik żadnej awarii, a zaplanowane prace związane z remontem tutejszych skarp.
Obejrzeli wodne inwestycje i wizytowali drogi
Radni Rady Miejskiej Wolborza zapoznali się z obecnym stanem miejskich i gminnych inwestycji. Część z nich została już zakończona, inne są w trakcie realizacji.
Z boiska na imprezę, czyli jak nosić męskie buty sportowe na co dzień?
Buty sportowe od dawna są nieodłącznym elementem garderoby mężczyzn, zarówno podczas aktywności fizycznej, jak i na co dzień. Ich wygoda i funkcjonalność zapewniają wsparcie i komfort podczas treningów, a jednocześnie dodają też dynamiki codziennym stylizacjom.
Znów oddadzą krew, bo chcą ratować życie
Już w najbliższą niedzielę (21.05.2023) w Moszczenicy odbędzie się kolejna zbiórka krwi. Poprzednie edycje akcji cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc organizatorzy mają nadzieję, że tym razem będzie podobnie.
Najlepsza kurtka motocyklowa turystyczna – ranking najlepszych modeli na każdą pogodę!
Kiedy wyruszasz w dłuższą trasę na dwóch kółkach, niezmiernie istotny jest wybór odzieży. Kurtka motocyklowa nie tylko zapewnia odpowiedni komfort termiczny oraz ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Stanowi również zabezpieczenie na wypadek upadku. Podpowiadamy co warto mieć na uwadze przy zakupie kurtki turystycznej.
13.05.2023 12:18
Co z tą Zośką?
Słoneczna pogoda zachęca działkowiczów do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wielu z nich sadzi, czy sieje rośliny, aby następnie je pielęgnować. Jednak często działkowcy muszą je odpowiednio chronić. W tym roku Zimni Ogrodnicy są wyjątkowo ciepli. Sprawdziliśmy, jakie ma to przełożenie na jakość uprawianych roślin.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat