„KAMYK jakiego pamiętamy”. Wystawa poświęcona piotrkowskiemu aktorowi

Sobota, 20 stycznia 20242
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK i Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne Fcztery zapraszają 1 lutego o godz. 18.00 do OEA MOK (ul. Słowackiego 13) na wernisaż wystawy fotograficznej pod tytułem "KAMYK jakiego pamiętamy".
fot. materiały organizatora fot. materiały organizatora

Wystawa poświęcona będzie śp. Krzysztofowi Kamińskiemu, który pozostanie w pamięci wielu jako reżyser, aktor, niepokorny duch, człowiek teatru o wyjątkowym głosie, autor wielu spektakli. Wstęp wolny. Wystawę oglądać można będzie w OEA MOK (ul. Słowackiego 13 ) do 28 lutego 2024 roku.

 

Organizatorzy informują, że podczas wernisażu (w celu promocji) będą wykonywane zdjęcia, które zostaną opublikowane stronach internetowych MOK, UM, facebooku MOK oraz piotrkowskich portalach internetowych.

 

Krzysztof Kamiński zmarł 13 listopada 2023 w wieku 72 lat. Artysta zmagał się z chorobą nowotworową.

 

fot, materiały organizatora

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)22.01.2024 11:13

Dlaczego się tak gloryfikuje tego aktora, który jak sam przyznał w wywiadzie, nie wie o czym jest serial w którym gra?
Czy to nie jest hipokryzja?

10


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)20.01.2024 22:11

Szkoda, że Pan Krzysztof już odszedł. Jego piękny, niepowtarzalny głos będzie brzmiał zawsze w uszach jego wielbicielom, zostanie z nami do końca.

30


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat