Reklama

Artykuły do tagu: Biennale

VI Piotrkowskie Biennale Sztuki w relacjach uczestników
ODA zaprasza do udziału w konkursie na najciekawszą relację z wystawy finałowej VI Piotrkowskiego Biennale Sztuki, którą można zwiedzać w obu siedzibach ośrodka. Część prac znajdziecie przy ul. Sieradzkiej, a pozostałe obejrzycie w budynku przy ul. Dąbrowskiego.
"Warsztaty z wolności" to wydarzenie towarzyszące VI Piotrkowskiemu Biennale Sztuki. Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Łyszkowska, która zgłosiła do konkursu instalację "Sterowiec WOLNOŚĆ".
VI Piotrkowskie Biennale Sztuki rozstrzygnięte
Poznaliśmy laureatów VI Piotrkowskiego Biennale Sztuki. Na konkurs nadesłano 903 prace 467 autorów. W piątek w Ośrodku Działań Artystycznych otwarto wystawę finałową.
Sterowiec WOLNOŚĆ w Focus Mall w Piotrkowie
Od 19 do 24 października w ramach VI Piotrkowskiego Biennale Sztuki, wystawy ogólnopolskiego konkursu, w galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim można oglądać wyjątkową instalację sterowca, pracę autorstwa Katarzyny Łyszkowskej. Sterowiec zawisł w przestrzeni centrum pod świetlikiem przy wejściu głównym. W sobotę 23 października, od godz. 15.00 w galerii, każdy Piotrkowianin może pozostawić swój rysunkowy komunikat, znak lub zdanie w rozpoczętym przez artystkę długoterminowym (2021-2028 r.) naborze do kolekcji WOLNOŚĆ.
Aleksandra Paulińska zdobyła Grand Prix V Piotrkowskiego Biennale Sztuki
W piątek (28 czerwca) poznaliśmy laureatów V Piotrkowskiego Biennale Sztuki. Grand Prix tego międzynarodowego konkursu zdobyła Aleksandra Paulińska. Łącznie jury przyznało aż cztery nagrody główne oraz pięć wyróżnień.
V Piotrkowskie Biennale Sztuki – wernisaż i spotkanie z artystami
Na dwa wydarzenia artystyczne zapraszają organizatorzy V Piotrkowskiego Biennale Sztuki. Pierwsze to wernisaż wystawy pokonkursowej i ogłoszenie wyników, który 28 czerwca o godz. 19.00 odbędzie się w galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Kolejne to spotkanie z artystami i jurorami oraz panel dyskusyjny - 29 czerwca o godz. 11.00 w tym samym miejscu.
Wokół twórczości Tarkowskiego
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na pokaz filmów „Wokół twórczości Andrieja Tarkowskiego” – Wstęp do Piotrkowskiego Biennale Sztuki.

11 czerwca, godz. 18.00 - „Andriej Rublow” (1966)
12 czerwca, godz. 18.00 - „Solaris” (1971)
13 czerwca, godz. 18.00 - „Ofiarowanie” (1986)

Pokazy odbywać się będą w siedzibie ODA przy ul. Dąbrowskiego 5, wstęp wolny.
Grand Prix Biennale Sztuki dla Piotra Kotlickiego
Pochodzący z Piotrkowa Piotr Kotlicki otrzymał Grand Prix IV Piotrkowskiego Biennale Sztuki jakie podsumowano w piątek 23 czerwca w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie. Do konkursu zgłoszono ok. 700 prac!
IV Piotrkowskie Biennale Sztuki - w piątek wernisaż
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na ogłoszenie wyników i wernisaż wystawy pokonkursowej IV Piotrkowskie Biennale Sztuki. Już 23 czerwca o godz. 19.00 w galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5 (kontynuacja wernisażu w galerii przy Sieradzkiej 8).
Ponad 400 twórców na tegorocznym Biennale. ODA zaprasza na wernisaż
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie zaprasza na wernisaż III Piotrkowskiego Biennale Sztuki. Już 19 czerwca o godz. 19.00 w galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Kontynuacja wernisażu od godz. 20.00 w galerii przy ul. Sieradzkiej. Wystawę oglądać będzie można do końca wakacji.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat