Advertisement

Artykuły do tagu: Protest

W Piotrkowie też będą blokować
Na najbliższy weekend zaplanowano akcję "Blokujemy Orlen". To protest kierowców z całej Polski przeciw nieustannie rosnącym cenom paliw. Przyłączyli się do niego także piotrkowianie, którzy zamierzają urządzić bojkot na stacji paliw przy ul. Sulejowskiej.
Setki osób przeszły w marszu milczenia ulicami Piotrkowa (zdjęcia)
Około pół tysiąca osób wzięło udział w marszu milczenia, który w niedzielę (27.02) po południu przeszedł ulicami Piotrkowa Trybunalskiego. Niemy protest rozpoczął się od odegrania hymnu Ukrainy i słów wsparcia dla mieszkających nad Strawą obywateli tego zaatakowanego kraju.
#SolidarnizUkraina. Akcja w Rynku i nabożeństwo w cerkwi.
Solidarni z Ukrainą - pod takim hasłem odbędzie się w piątek w Piotrkowi manifestacja przeciwko wojnie, która trwa u naszych wschodnich sąsiadów. Akcję solidarnościową zaplanowano w Rynku Trybunalskim.
Piotrkowianie protestowali przeciwko lex TVN
Nawet ponad 200 osób uczestniczyło w proteście przeciwko lex TVN. Piotrkowianie wyrazili swój sprzeciw w Rynku Trybunalskim.
Kilkanaście samochodów policyjnych, zamknięta ulica i ogromne utrudnienia w okolicy al. 3 Maja - tak wyglądał środowy protest rolników w Piotrkowie. Pikieta miała związek z działaniami prokuratury i zatrzymaniami rolników w sprawie śledztwa dotyczącego wystawiania fałszywych świadectw zdrowia zwierząt.
600 złotych podwyżki domagają się pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, którzy we wtorek zorganizowali strajk ostrzegawczy. Dyrekcja Ośrodka oraz Urząd Miasta przerzucają się nawzajem odpowiedzialnością za brak podwyżek.
Hodowcy będą protestować
Oburzenie, nerwy i niedowierzanie towarzyszyły rolnikom podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, która odbyła się pod budynkiem piotrkowskiej prokuratury. Rolnicy nie zgadzają się z zarzutami w związku ze śledztwem w sprawie fałszowania świadectw zdrowia zwierząt i zapowiadają pikietę.
Opozycja wytknęła rządowi, że jest drogo
W sobotę (11.12) w Piotrkowie pojawiła się laweta z mobilnym banerem, na którym znalazł się napis "PiS = DROŻYZNA". Auto zatrzymało się na chwilę przy ul. Targowej, gdzie przedstawiciele piotrkowskiej Platformy Obywatelskiej zorganizowali briefing na temat bieżącego poziomu inflacji w kraju oraz niezadowolenia z rosnących cen towarów i usług.
Zbierają podpisy w sprawie obwodnicy
Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego i okolic, których posesje położone są w śladzie wariantów przyszłej południowej obwodnicy miasta protestują przeciw jej powstaniu. W tym celu chcą zebrać podpisy, dzięki którym miałoby się udać wstrzymać prowadzone w tej sprawie działania.
Mówią nie i chcą zmian
Mieszkańcy terenów, na których wyznaczono trzy warianty przebiegu południowej obwodnicy Piotrkowa, jednoczą siły.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat