Artykuły do tagu: Spółdzielnia

Były prezes PSM pójdzie do sądu?
Były prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jacek Sokalski rozważa wystąpienie na drogę sądową w związku z komunikatami i materiałami rozpowszechnianymi przez PSM. Zdaniem Sokalskiego, te materiały szkalują jego osobę. Swoje zdanie w tej sprawie przedstawił także p.o prezesa zarządu Piotr Raś, który niespodziewanie pojawił się na konferencji.
Czy Prezydium PSM zostanie odwołane?
Pisma w sprawie odwołania Prezydium Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej złożył w imieniu mieszkańców PSM radny Rady Miasta Mariusz Maciołek. Nad losem Prezydium mają się pochylić członkowie spółdzielni podczas Zgromadzenia Walnego, które odbędzie się w tym miesiącu.
Protest przed Kwadratem.  Ponad 100 osób na spotkaniu przed PSM
Ponad 100 osób wzięło udział w poniedziałkowym proteście na terenie siedziby Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Mieszkańcy zaczynają się interesować tym, co dzieje się w ich spółdzielni.
Policja sprawdza czy zarząd PSM popełnił przestępstwo
Policja pod nadzorem prokuratury rejonowej w Piotrkowie wszczęła dochodzenie w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa na szkodę mieszkańców Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Mieszkańcy domagają się wyjaśnień od zarządu PSM. Zapowiadają protest. Spółdzielnia odpowiada.
Mieszkańcy Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zapowiadają protest i chcą odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Chodzi m.in o planowane podwyżki czynszów oraz o odwołanie z funkcji prezesa spółdzielni Jacka Sokalskiego.
Były już prezes kontra PSM
Nadal trwa spór wewnątrz struktur Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, który wyniknął pomiędzy byłym już prezesem Jackiem Sokalskim a Radą Nadzorczą spółdzielni. Jacek Sokalski złożył do piotrkowskiej prokuratury zawiadomienie w sprawie zawartych długoterminowych umów dotyczących usług konserwacyjnych świadczonych na rzecz spółdzielni.
Prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odwołany
Jacek Sokalski nie jest już prezesem Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Tak zdecydowała w głosowaniu Rada Nadzorcza PSM.
Komunikat członków Rady Nadzorczej PSM
Publikujemy oficjalne stanowisko Prezydium Rady Nadzorczej Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w odpowiedzi na zarzuty rozpowszechniane przez Jacka Sokalskiego.
Nieprawidłowości w piotrkowskiej spółdzielni? Prezes zawiadomił prokuraturę
Prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jacek Sokalski złożył do prokuratury zawiadomienie w sprawie nieprawidłowości finansowych dotyczących usług świadczonych na rzecz spółdzielni przez podmiot zewnętrzny.
Zalane piwnice czy zniszczona droga. Prezes PSM rozmawiał z mieszkańcami
Prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jacek Sokalski rozmawiał we wtorkowe (13.02.2023) popołudnie z mieszkańcami bloków, znajdujących się przy ulicach Batorego, Jagiellońskiej oraz Krakowskie Przedmieście w Piotrkowie Trybunalskim. Spotkanie zorganizowano, by omówić najważniejsze bieżące sprawy i problemy lokatorów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat