Artykuły do tagu: Jacek Sokalski

Oświadczenie Jacka Sokalskiego
Publikujemy oficjalne stanowisko Jacka Sokalskiego byłego członka zarządu PSM
Prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odwołany
Jacek Sokalski nie jest już prezesem Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Tak zdecydowała w głosowaniu Rada Nadzorcza PSM.
Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ma nowego prezesa
Znamy nazwisko nowego prezesa Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Oficjalnie tę posadę objął Jacek Sokalski. Były dyrektor m.in. Łódzkiego Domu Kultury został wybrany na stanowisko przez członków rady nadzorczej spółdzielni.
Nowa siła polityczna w Piotrkowie?
Stowarzyszenie 'Inicjatywa Piotrkowska 22' zostało zarejestrowane we wtorek w Urzędzie Miasta. Jak podkreślają założyciele, ma to być grupa aktywnych mieszkańców, którzy chcą dzielić się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i wiedzą. Na jej czele stanęli Jacek Sokalski, Paweł Ciszewski i Ewa Cłapa.
Jacek Sokalski znowu dyrektorem
Piotrkowianin Jacek Sokalski pokieruje Miejskim Domem Kultury w Przedborzu - informuje Gazeta Radomszczańska. Dotychczasowa dyrektor placówki, Dominika Świech, złożyła rezygnację.
Ponad 20 mln pozyskanych środków
Rozmowa z Jackiem Sokalskim, dyrektorem Łódzkiego Domu Kultury.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat