Advertisement

Artykuły do tagu: utrudnienia

U zbiegu ulic Wojska Polskiego i Sienkiewicza tworzą się korki!
W związku z zamknięciem fragmentu ul. Wojska Polskiego (od POW do Sienkiewicza) w tym rejonie miasta tworzą się korki.
Problemy przy budowie mostu na Strawie
- Mamy utrudnienia podczas budowy mostu na rzecze Strawie - powiedział w programie "O tym się mówi" na antenie Strefy Fm Tomasz Kaczmarek - prezes firmy PEUK - główny wykonawca remontu ul. Starowarszawskiej w Piotrkowie. Problemem jest zbyt wysoki stan rzeki.
Walec drogowy spadł z lawety
Przez blisko godzinę ruch na rondzie u zbiegu ulic Krakowskie Przedmieście i Żeromskiego był utrudniony. Powodem był przewrócony na jezdni 8-tonowy walec drogowy. Sprzęt spadł z przewożącej go naczepy.
Droga Straszów - Lubień będzie nieprzejezdna
W związku z przebudową fragmentu drogi powiatowej droga Straszów - Lubień w dniu 3 i 4 sierpnia będzie całkowicie zamknięta.
Drogowcy łatają, kierowcy narzekają
Trwa naprawa piotrkowskich dróg. Zdaniem niektórych kierowców prace remontowe rozpoczynają się o zbyt późnej godzinie i tym samym utrudniają ruch po mieście.
Zderzenie dwóch tirów zablokowało DK nr 8
Droga krajowa nr 8 w pobliżu 324 kilometra przez ponad godzinę była całkowicie zablokowana. To efekt kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu tej drogi z DK nr 1. Dokładnie chodzi o zjazd na Warszawę.
Kolejne utrudnienia na krajowej „ósemce”
Od dziś (8 sierpnia) w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego w związku z budową drogi ekspresowej S8 zmieni się organizacja ruchu. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo na modernizowanych odcinkach mogą tworzyć się spore korki.
Przygłów: Zapowiadają ruch wahadłowy na moście
Prawdopodobnie na moście w Przygłowie ruch znów odbywać się będzie wahadłowo. Związane to będzie z nanoszeniem oznakowania poziomego na jezdni. - Rozpoczęcie prac z tym związanych planujemy na wtorek (8 maja) - mówi Maciej Zalewski z GDDKiA w Łodzi.
Zgodnie z planem przebiega pierwszy etap kanalizacji gminy Wola Krzysztoporska. Jeszcze przez kilka tygodni na kierowców czekać będą utrudnienia w postaci rozkopanej ulicy Wesołej.
- W związku z pracami przy jednym z wiaduktów na drodze krajowej nr 8 przebudowywanej do standardu drogi ekspresowej na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego, konieczne będzie wprowadzenie ruchu wahadłowego - informuje łódzki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat