Advertisement

Artykuły do tagu: Ciężarówki

Cztery ciężarówki zderzyły się na A1. Jedna osoba zginęła
Cztery samochody ciężarowe zderzyły się ze sobą na autostradzie A1 pomiędzy Radomskiem a Kamieńskiem w okolicach miejscowości Ruda (gm. Dobryszyce). Lądował śmigłowiec LPR. Jedna osoba zginęła
Zderzenie ciężarówek. Cały ładunek na drodze
Do zderzenia dwóch ciężarowych pojazdów doszło we wtorek w godzinach porannych na drodze wojewódzkiej 484 w Gałkowicach Starych w gminie Kamieńsk.
Kolizja ciężarówek w Jarostach
Do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych doszło w sobotnie przedpołudnie na DK 12 na wysokości miejscowości Jarosty. Na miejscu tworzyły się niewielkie korki.
Zderzenie trzech ciężarówek na A1
Trzy samochody ciężarowe zderzyły się w środę rano na autostradzie A1 między Radomskiem a Piotrkowem. Jeden z kierowców był nietrzeźwy, a jedna osoba w wyniku tego wypadku została ranna.
Zderzenie ciężarówek na DK 12
W czwartek w godzinach porannych doszło do zderzenia dwóch ciężarówek na drodze krajowej nr 12. Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Rękoraj w godzinach porannych.
Przeładowane ciężarówki w Piotrkowie
Masa własna jednego z samochodów ciężarowych była znacznie zaniżona, przez co dopuszczalny tonaż przewożonego drewna przekroczono o ponad 17 ton. Inna ciężarówka wiozła za ciężkie o ponad 4 tony betonowe zbiorniki. Przeciążone zespoły pojazdów wstrzymali inspektorzy z oddziału w Piotrkowie Trybunalskim łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
Tysiące tirów dziennie. Policzono ruch na DK12
Dokładnie 24993 samochody przemierzają w ciągu doby trasę między Piotrkowem Trybunalskim a Przygłowem. To średnia z pomiarów, jakie zostały przeprowadzone na DK12 w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2020/2021 - donosi portal sulejow24.com.
Tiry blokują rondo. Inni kombinują pod prąd
W związku z remontem ul. Rakowskiej i budową autostrady A1 przejazd przez Piotrków jest bardzo utrudniony. Częstym zjawiskiem stało się blokowanie ronda przy Wolborskiej i Miast Partnerskich przez samochody ciężarowe. Jak udało nam się ustalić, ma to spory wpływ na kursowanie autobusów linii nr 2 i 5 w kierunku Meszcz.
Jechali bez pojazdów pilotujących
Dwie ciężarówki przewożące ogromne metalowe zbiorniki wycofali z ruchu funkcjonariusze piotrkowskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Pojazdy posiadały odpowiednie zezwolenia na przejazd, jednak kolumna nie była zabezpieczona przez auta pilotujące.
Ciężki transport bezlitosny dla piotrkowskich dróg
Od ponad roku trwa budowa autostrady A1. To oznacza większe natężenie transportu przez Piotrków. Kierowcy wybierają krajową 91, która przebiega przez miasto, w efekcie wiele dróg i obiektów drogowych zostało zdewastowanych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat