Advertisement

Wypadki na A1

Poniedziałek, 17 kwietnia 20231
To nie jest szczęśliwy poniedziałek dla kierowców podróżujących autostradą A1. W nocy na wysokości miejscowości Ochocice zderzyły się dwie ciężarówki. Rano doszło do kolejnego zdarzenia na autostradzie. W Adolfinowie pod Piotrkowem bus wjechał w bariery.

Ładuję galerię...

Do zderzenia w ruchu dwóch ciężarówek doszło po godzinie 2 w nocy na jezdni prowadzącej w kierunku Katowic.  Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w zdarzeniu ranna została jedna osoba. Przez kilka godzin zablokowane były dwa pasy ruchu, a policja kierowała ruch na węźle Piotrków Tryb. Południe na DK 91. Około godziny 5 udrożniony został lewy pas ruchu, a o godz. 10:00 droga została odblokowana. 

 

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło kilka godzin później na jezdni w kierunku Gdańska. Doszło do zderzenia busa z barierami, a zdarzenie spowodowało zablokowanie prawego i środkowego pasa. Ruch odbywał się wyłącznie lewym pasem. 

Utrudnienia w tym miejscu potrwały do godz. 11:30. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_optymista ~go?ć_optymista (Gość)17.04.2023 08:28

Bo powinni budować autostrady 8 pasowe

22


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat