Kontrole bardziej intensywne

Region Poniedziałek, 15 stycznia 20247
Policja będzie kontrolowała pojazdy ciężarowe, które przekraczają ograniczenia tonażowe określone znakami i niszczą drogi w Gminie Wolbórz. Kierowcy łamiący zakazy wjazdu będą karani mandatami.
fot.: UM w Wolborzu fot.: UM w Wolborzu

Komisariat Policji w Wolborzu poinformował, że prowadzi działania, wynikające z zagrożenia bezpieczeństwa, dotyczącego poruszania się pojazdów ciężarowych o masie powyżej 10 ton na terenie Wolborza oraz Młoszowa. Na terenie tych miejscowości obowiązują zakazy wjazdu pojazdów o określonej masie całkowitej.

 

Policja będzie prowadzić kontrole ciężarówek, które przekraczają obowiązującą dopuszczalną masę. Do apelu policji o niełamanie przepisów przyłącza się także Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza. Nierzadko zdarza się bowiem, że wjazdy ciężarówek o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej ograniczenia tonażowe, niszczą drogi na terenie miasta i gminy Wolbórz.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tematikos ~Tematikos (Gość)17.01.2024 03:38

Bardzo dobrze, ganiać ganiać i jeszcze raz karać, ciężarówki to zmora Wolborza i Moszczenicy, objazdy sobie robią cwaniaki.

10


:) :) :) ~:) :) :) (Gość)16.01.2024 08:26

tiry na tory buhahahahahaha :P

00


Polskaaaaa ~Polskaaaaa (Gość)15.01.2024 09:24

Uprzykrzanie życia firmom transportowym które są zarejestrowane w okolicach Wolborza ( oczywiście nie licząc tych z samego Wolborza bo wjeżdża docelowo i dzięki temu robią to legalnie) a jak wiadomo są to firmy które płacą nie mały podatek drogowy

32


Era ~Era (Gość)16.01.2024 04:24

I tak będę jeździł

02


Hehehe ~Hehehe (Gość)15.01.2024 09:26

Taki paradoks jak omijam zakaz w samym Wolborzu to muszę pokonać dłuższy odcinek po gminnych drogach

20


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat