Artykuły do tagu: sprzątanie

Przed nami wspólne sprzątanie sulejowskich Wapienników
Burmistrz Sulejowa Dorota Jankowska zaprasza do wspólnego sprzątania w obrębie sulejowskich Wapienników. Już w czwartek (13.06.2024) odbędzie się porządkowanie terenu przez radnych Rady Miejskiej w Sulejowie i uczniów szkół podstawowych. Do akcji włączą się również kajakarze i strażacy.
Wielkie sprzątanie okolic Bugaja
Choć mówi się, że świadomość ekologiczna z roku na rok w naszym kraju jest coraz większa, to jednak wciąż wiele osób wyrzuca śmieci gdzie popadnie. Zanieczyszczane są też okolice jeziora Bugaj w Piotrkowie Trybunalskim. Na szczęście są też ludzie, którzy potrafią bezinteresownie zadbać o środowisko. Warto do nich dołączać, a okazja ku temu nadarzy się już w niedzielę (12.05.2024).
Wiedzą jak połączyć przyjemne z pożytecznym!
Piotrkowscy miłośnicy nordic walking "Pokijkowani" spotkali się, by zadbać o środowisko. Tym razem członkowie grupy wyruszyli do lasu, żeby potrenować wychowanie obywatelskie. Majówkę zakończyli sprzątaniem lasu, w którym często spacerują z kijkami.
Więźniowie pomogli w wiosennych porządkach
Grupa skazanych, odbywających karę pozbawienia wolności w oddziale Aresztu Śledczego, została przewieziona na teren Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Więźniowie przybyli na lotnisko, by pomóc przy wiosennych porządkach.
Harcerze posprzątali mogiły żołnierzy
Od kilku dobrych lat piotrkowscy harcerze odwiedzają cmentarz wojskowy, aby posprzątać mogiły żołnierzy.
Więźniowie sprzątali las
Osadzeni, którzy odbywają karę pozbawienia wolności w oddziale piotrkowskiego więzienia w Goleszach, zostali oddelegowani do sprzątania leśnych terenów w gminie Wolbórz. To nie pierwszy raz, kiedy władze Aresztu Śledczego wysyłają więźniów do tego typu akcji. W kwietniu podobne działania odbywały się na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.
Młodzi i dorośli radni przysłużyli się środowisku
Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy Gorzkowice wraz z dorosłymi radnymi przeprowadzili zamkniętą akcję sprzątania świata oraz wspólne sadzili drzewa.
Osadzeni sprzątali lotnisko
W ramach prac resocjalizacyjny skazani z piotrkowskiego aresztu sprzątali teren Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Oprócz prac porządkowych zapoznali się także z funkcjonowaniem lotniska.
Akcesoria do sprzątania domu i obiektów użyteczności publicznej
Profesjonalne akcesoria do sprzątania zapewniają wygodę i łatwość przeprowadzanych czynności sprzątających. Przyczyniają się także w znaczący sposób do wzrostu standardu higieny i zmniejszają koszty czyszczenia. Są one rozwiązaniem, które znajduje przychylność w obiektach publicznych, przemysłowych oraz w przestrzeniach prywatnych.
Piotrkowianie sprzątają groby bliskich zmarłych
Wkrótce Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Na piotrkowskich cmentarzach i ich okolicach ruch jest już bardziej wzmożony niż zazwyczaj. Piotrkowianie korzystają ze sprzyjającej w ten weekend pogody i sprzątają groby bliskich zmarłych przed początkiem listopada.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat