Advertisement

Artykuły do tagu: Sprzątanie

Posprzątali teren wokół Bugaja
Druga edycja akcji „Posprzątajmy Bugaj po brudasach”, którą organizuje piotrkowskie stowarzyszenie HELP PT, już za nami. W wydarzeniu wzięło udział około 30 osób.
Posprzątają Bugaj po brudasach
"Posprzątajmy Bugaj po brudasach" - to druga edycja akcji organizowanej przez piotrkowskie stowarzyszenie HELP PT. W najbliższą niedzielę odbędzie się wiosenne sprzątanie terenu wokół jeziora Bugaj w Piotrkowie.
02.05.2022 11:22
Posprzątali Proszenie
Mieszkańcy sołectwa Proszenie zorganizowali wspólną akcję sprzątania swojej okolicy. Jej wynikami były liczne worki pełne śmieci, przysłużenie się lokalnemu środowisku oraz zgubienie kilku kalorii.
Posprzątali las w Wygodzie [zdjęcia]
Grupa Leszy Wola Krzysztoporska oraz Nadleśnictwo Piotrków zorganizowali w sobotę akcję „Posprzątajmy Nasz Las”. W wydarzeniu wzięli udział mieszkańcy miejscowości z gmin Wola Krzysztoporska oraz Rozprza. Licznie zgromadzeni uczestnicy porządkowali las w Wygodzie.
Miał być ozdobą, służy za śmietnik
Murek z czerwonej cegły, który piesi i kierowcy mogą oglądać w Piotrkowie Trybunalskim w okolicach ronda Sulejowskiego powstał lata temu w ramach jednego z festiwali sztuki. Miał zdobić tę część miasta, niestety wandale i okoliczni konsumenci napojów wyskokowych zniszczyli go i zrobili z niego kosz na śmieci.
Walczą z dzikimi wysypiskami
Z lasu w Adelinowie (gm. Sulejów) wywieziono kilka ton śmieci – między innymi rakotwórczy azbest. Niestety, pomimo apeli niektórzy nadal wywożą śmieci do lasu, a pracownicy Miejskiego Zarządu Komunalnego w Sulejowie regularnie likwidują dzikie wysypiska.
Firma sprzątająca - zadbaj o blask w swoim mieszkaniu
Usługi związane ze sprzątaniem mieszkań i biur stają się coraz popularniejsze. Z usług firm sprzątających korzystają zarówno osoby prywatne, jak i szkoły, spółdzielnie mieszkaniowe, biura czy duże zakłady przemysłowe. Osoby prywatne najczęściej wynajmują ekipę do sprzątania w okresach przedświątecznych oraz po większych remontach. Jakie usługi świadczą tego rodzaju firmy? Czy firma sprzątająca Warszawa to dobry wybór?
Wiosenne porządki w gminie Gorzkowice
W Grabostowie w gminie Gorzkowice, mieszkańcy wsi w ramach pożytecznego spędzenia wolnego czasu zorganizowali kolejną, wspólną zbiórkę odpadów. Przydrożne rowy i pobocza lasu oczyszczone zostały ze szklanych butelek, puszek i innych śmieci.
Koło Gospodyń Wiejskich w Kotkowie "Baziowe Kotki" zorganizowało w sobotę akcję sprzątania w sołectwie Kotków w gminie Gorzkowice. Była to już kolejna akcja sprzątania miejscowości i jak zapewniają jej uczestnicy – nie ostatnia.
Sprzątanie lasu w Grabostowie [ZDJĘCIA]
Kilkanaście dużych worów pełnych odpadów to efekt wiosennych porządków, za które w minioną sobotę zabrali się mieszkańcy Grabostowa w gminie Gorzkowice.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat