Artykuły do tagu: Sprzątanie

Wycinają gałęzie i ustawiają znaki
Styczniowe ocieplenie pracownicy drogowi Zarządu Dróg Powiatowych w Piotrkowie Trybunalskim wykorzystali do usunięcia zbędnych gałęzi drzew, rosnących przy drodze na odcinku od Parzniewic w gminie Wola Krzysztoporska do granicy powiatu.
Posprzątali nielegalnie wyrzucone śmieci
Urzędnicy z Wolborza podjęli decyzję o posprzątaniu góry śmieci porzuconych przez nieznanego sprawcę w Bogusławicach. Pracom porządkowym asystowali policjanci, którzy nadal poszukują osoby odpowiedzialnej za zaśmiecanie gminy.
Wizytacja na sprzątanym obiekcie – jak się dobrze przygotować?
Wizytacja jest kontrolną wizytą zwierzchników w podlegającej im placówce. Brzmi groźnie, bo każda “kontrola” jest niewygodna i stresująca, choć konieczna. Sprawdzenie poprawności funkcjonowania, przestrzegania procedur i przepisów BHP musi być regularnie wdrażane dla bezpiecznego funkcjonowania firmy.
Piotrkowianie sprzątają groby przed 1 listopada
Za kilka dni znów będziemy odwiedzać groby bliskich zmarłych. Piotrkowianie w ten weekend sprzątają nagrobki, aby były już gotowe na początek listopada. Tłumów na piotrkowskich cmentarzach jednak nie było, co z resztą podkreślali nasi rozmówcy. Zwrócili za to uwagę na wysokie ceny zniczy i kwiatów.
Więźniowie sprzątali brzegi zalewu
Kilkunastu osadzonych odbywających karę pozbawienia wolności w Oddziale Zewnętrznym w Goleszach, posprzątało w środę (20.20.2021) okolice Zalewu Sulejowskiego i trzech pobliskich miejscowości. Łącznie wypełnili aż 50 worków na śmieci.
Nie zbierzesz, zapłacisz stówę
Zaczęła się jesień, więc coraz więcej liści spada z drzew. Niestety wkrótce pokryją trawniki, chodniki, ulice i parkingi. Niektórzy z nas „z urzędu” muszą się nimi zająć. Jeśli tego nie zrobią, zapłacą mandat.
Młodzi strażacy pamiętają o bohaterach
Dziesięciu strażaków, należących do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP w Moszczenicy, pomogło w porządkowaniu pomnika Rozstrzelanych Żołnierzy 2 VII 1940 roku. W sprzątaniu nagrobków i okolicznego terenu wsparli pracowników Nadleśnictwa Meszcze.
Przydatny sprzęt firmy Karcher dla przemysłu – przegląd najciekawszych produktów
W przemyśle niezwykle istotną rolę odgrywa wybór skutecznego sprzętu. Wiele codziennych prac, w tym sprzątanie, może być nieefektywne przy użyciu niewłaściwych urządzeń. Jakie produkty spełnią swoje zadanie i usprawnią prace takie jak czyszczenie obiektów wielkopowierzchniowych? Czas na przegląd najciekawszych propozycji.
21.08.2021 08:49
Toniemy w śmieciach
Każdego dnia produkujemy odpady. I pierwszym problemem jest ich ilość. A drugim to, w jakich miejscach się ich pozbywamy. Często są to miejsca zupełnie do tego nie przeznaczone. W efekcie trawniki, leśne polany i miejsca mające służyć rekreacji zaczynają tonąć w śmieciach.
Dedykowane czy uniwersalne środki do sprzątania?
Branża usług porządkowych cieszy się dużą popularnością. Każdy chce mieć idealny porządek wokół siebie, dlatego wiele firm decyduje się na podjęcie współpracy z profesjonalną firmą porządkową w celu zaprowadzenia porządku w biurze, toaletach, przestrzeni magazynowej. Warto zainteresować się jakimi środkami czyszczone są powierzchnie w naszym miejscu pracy i wykorzystać tę wiedzę w naszych domach.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat