Wielkie sprzątanie okolic Bugaja

Sobota, 11 maja 20249
Choć mówi się, że świadomość ekologiczna z roku na rok w naszym kraju jest coraz większa, to jednak wciąż wiele osób wyrzuca śmieci gdzie popadnie. Zanieczyszczane są też okolice jeziora Bugaj w Piotrkowie Trybunalskim. Na szczęście są też ludzie, którzy potrafią bezinteresownie zadbać o środowisko. Warto do nich dołączać, a okazja ku temu nadarzy się już w niedzielę (12.05.2024).
archiwum ePiotrkow.pl archiwum ePiotrkow.pl

Akcja sprzątania okolic jeziora Bugaj rozpocznie się o 10:00 przy plaży kąpieliska "Słoneczko" w Piotrkowie Trybunalskim. Organizują ją przedstawiciele fundacji nieZwykli Bohaterowie przy współpracy z Zarządem Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.


Inicjatorzy przedsięwzięcia zapewniają pakiet rękawiczek i worków, a poza tym zachęcają do działania na co dzień.

Widzisz zanieczyszczony teren wokół Ciebie? Chcesz zrobić z tym porządek? Pomożemy Ci. Napisz do nas, a przekonasz się jakie to proste.

 

Koordynatorem bieżącej akcji jest Maciej Kozielewski. Zachęcamy do zapisania się za pośrednictwem strony internetowej fundacji.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

!!! ~!!! (Gość)11.05.2024 12:07

Akcja jest OK, tylko dziwi, że tyle brudasów i flejtuchów jest wśród nas.

60


X-50 ~X-50 (Gość)13.05.2024 08:01

Wszędzie gdzie się człowiek nie ruszy to śmieci. Na przystankach autobusowych, Na trawnikach wzdłuż chodników, w parku, w lasach. Wszędzie śmieci i brud. Widać, że połowa społeczeństwa sprząta, nie zostawia po sobie śmieci, ale druga połowa robi to bez zastanowienia. Ile tych małych buteleczek po alkoholu wszędzie leży. Nasze społeczeństwo to banda pijaków i brudasów.

30


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.05.2024 18:45

Najlepiej nie śmiecić bo ci co to robią nie przyjdą na wasze wyzwanie Nie zamierzam za kogoś sprzątać bo uważam to za wredną i niestosowną akcję wobec ludzi którzy zachowują się przyzwoicie Gdzie są stosowne służby nawet zgłoszenia do WIOŚ nie działają bo im się robić nie chce

23


ABS ~ABS (Gość)11.05.2024 16:28

Za kilka dni sinica

21


Grażyna ~Grażyna (Gość)11.05.2024 14:19

Ale z tym Bugajem to dajcie spokój, no kto to słyszał.

14


Kurierka ~Kurierka (Gość)11.05.2024 09:23

Pożyteczna akcja. Byle nie stało się normą, że jedni wywalają swoje śmieci do lasu, żeby inni je sprzątali... leśni i przydrożni śmieciarze wstydźcie się...

100


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat