Artykuły do tagu: wypadek

Ciężarówka przewróciła się na DK12
Ciężarówka jadąca drogą krajową nr 12, przewróciła się na bok. Pojazd częściowo blokował pas w kierunku Srocka. Apelujemy do wszystkich kierowców o ostrożność nawet wówczas, gdy warunki do podróży są dobre!
Wyjeżdżał z bramy, uderzył w Mercedesa
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek około godziny 18 w Twardosławicach.
Kolizja trzech samochodów w al. Piłsudskiego
Do kolizji trzech pojazdów osobowych doszło około godziny 09:30 w al. Piłsudskiego w pobliżu przejazdu kolejowego. Według relacji świadków pojazdy najechały na siebie, gdy jeden z nich zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.
Betonowóz przewrócił się w rejonie A1
Do nietypowego zdarzenia doszło we wtorkowy (11.06.2024) poranek w rejonie autostrady A1 na węźle Piotrków Trybunalski Południe. Kierowca betonowozu, jadąc jezdnią wyprowadzającą w kierunku Łodzi stracił panowanie nad pojazdem, który wywrócił się na bok. Droga jest już przejezdna.
Wypadek z udziałem motocyklisty
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Tym razem kierująca toyotą nie zastosowała się do tej zasady i doprowadziła do zderzenia z motocyklistą w Bełchatowie na ulicy Czyżewskiego. W wyniku tego wypadku 36-letni motocyklista trafił do szpitala.
Kierowca jeepa stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi, złamał drzewo, przebił ogrodzenie i zatrzymał się na rurze. Groźne zdarzenie w Moszczenicy
W Moszczenicy, na ulicy Piotrkowskiej, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Kierujący jeepem, z nieznanych dotąd przyczyn, stracił panowanie nad samochodem, co doprowadziło do wypadnięcia pojazdu z drogi.
Zderzenie dwóch aut na 341 km autostrady A1 koło Piotrkowa. Uszkodzony zabytkowy Żuk
Do zderzenia dwóch samochodów: dostawczego Żuka i osobowego Forda Mondeo doszło na 341 km autostrady A1 w kierunku Gdańska.
Groźny wypadek na Słowackiego. Świadkowie: „była kompletnie pijana”. Kobieta staranowała słupki i uderzyła w budynek.
Do bardzo groźnego wypadku doszło w środę przed 17 na Słowackiego w Piotrkowie. Kobieta staranowała słupki i uderzyła w budynek. Kierująca miała blisko 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Potrącenie pieszego na Słowackiego. Przechodził w miejscu niedozwolonym. Mężczyzna jest w stanie krytycznym, lądował helikopter LPR. Słowackiego była zablokowana przez kilka godzin
Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Pieszy przechodzący przez ulicę został potrącony przez kierowcę samochodu dostawczego.
Zderzenie trzech samochodów w Przygłowie. Wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych i lawety. DK12 była zablokowana
Do groźnego zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na drodze Krajowej nr 12 w Przygłowie. Jedna osoba została ranna.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat