Artykuły do tagu: Roboty Drogowe

30.07.2023 10:11
Roboty drogowe w Grabicy
Trwają roboty związane z poszerzeniem i utwardzeniem pasa jezdni w Grabicy. W związku z tym przejazd drogą gminną w kierunku Dziwli jest utrudniony.
Sprawdzili postęp inwestycji drogowych
W powiecie piotrkowskim trwa modernizacja dróg na piętnastu różnych odcinkach. Starosta Piotr Wojtysiak wraz wójtami poszczególnych gmin sprawdzili postęp przeprowadzanych prac.
Na Wojska Polskiego prace wrą
Ulica Wojska Polskiego w Piotrkowie będzie w tym roku modernizowana aż na trzech fragmentach. Obecnie kończą się prace na części od ul. Curie-Skłodowskiej do ul. Jerozolimskiej. Natomiast przez kilka tygodni drogowcy pracować będą jeszcze na odcinku od ul. Kostromskiej do Al. 800-lecia.
Warto poszukać alternatywnej trasy
Utrudnienia na węźle Piotrków Trybunalski Południe (A1/DK74j). Są one związane z koniecznością naprawy uszkodzeń infrastruktury po wypadku z udziałem samochodu ciężarowego.
Uwaga kierowcy! Remont nawierzchni drogi w Srocku
8 sierpnia na DK12/91 w Srocku rozpoczął się remont nawierzchni. Prace będą prowadzone  do środy 12 sierpnia (z pominięciem niedzieli).
Będą chwilowe zatrzymania w ruchu na A1
W związku z kontynuacją prac przy budowie wiaduktów na odcinku „A” (węzeł Tuszyn – węzeł Piotrków Trybunalski Południe) autostrady A1, w ciągu najbliższy dwóch tygodni należy spodziewać się chwilowych zatrzymań ruchu.
Roboty drogowe na DK 91. Kierowcy, bądźcie ostrożni!
Od 22 maja do końca miesiąca prowadzone będą roboty drogowe polegające na układaniu warstwy ścieralnej na DK nr 91 na odcinku od Niechcic w kierunku Kamieńska (8,8 km).
Uwaga kierowcy! W nocy przerwy w ruchu na rondzie
W związku z pracami naprawczymi nawierzchni na tymczasowym rondzie wokół węzła Piotrków Trybunalski Południe, kierowców czekają utrudnienia. Jak informuje wykonawca, roboty drogowe będą prowadzone w nocy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat